فیلم و موزیک

Genshin Impact و Wordle، بحث‌برانگیزترین بازی‌های سال در توییتر

توییتر لیستی از پر صحبت ترین بازی های نیمه اول 2022 منتشر کرده است و Ganshin Impact استودیو MiHoYo در بالای این نمودار قرار دارد.

طبق آمار ارائه شده توسط توییتر، بازی Genshin Impact در شش ماهه اول سال 2022 بیشترین تعداد توییت را از کاربران دریافت کرد و پس از آن بازی پازل Wordle در رتبه دوم قرار گرفت. این بازی که در سال 2021 منتشر شد، سال گذشته حتی در بین 10 بازی برتر این لیست قرار نداشت، اما اکنون می بینیم که از زمان Genshin Impact بیشترین توییت را در توییتر دارد.

از دیگر بازی های جدیدی که در سال 2021 در رتبه های برتر این جدول قرار نداشتند باید به Valorant و The Legend of Zelda اشاره کرد که اکنون به لیست 10 بازی برتر این لیست رسیده اند. در ادامه می توانید لیست کامل این بازی ها را مشاهده کنید. در داخل پرانتز رتبه بندی قبلی این بازی ها آمده است.

  1. Genshin Impact (1)
  2. Wordle (جدید)
  3. گروه ستارگان (3)
  4. فاینال فانتزی (4)
  5. پروژه Sekai (9)
  6. Apex Legends (2)
  7. حلقه الدن (جدید)
  8. سرنوشت/فرمان بزرگ (5)
  9. شجاع (جدید)
  10. افسانه زلدا (جدید)

پوستر بازی Genshin Impact

یکی دیگر از آمارهای بازی که توسط توییتر ارائه شده است نشان می دهد که در بین تمام کشورهای جهان، ژاپنی ها بیشترین توئیت را در مورد بازی های ویدیویی دارند. پس از آنها، ایالات متحده در رتبه دوم و کره جنوبی در رتبه سوم فهرست 2022 تاکنون قرار دارند. انگلستان تنها کشور اروپایی است که در ده کشور برتر این فهرست قرار دارد.

توییتر مدتی پیش گزارش داد که خبر خرید Bungie توسط سونی نسبت به خبر خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت، واکنش‌های بیشتری در آن پلتفرم داشته است. آمار کلی توییتر نشان می دهد که از اول ژانویه سال جاری تا 31 مارس 2022، چهار اوج قابل توجهی در تعداد توییت های ارسال شده در محتوای بازی وجود داشته است، زمانی که خبر خرید Bungie توسط سونی، خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت، انتشار بازی Elden Ring را اعلام کرد. و شروع فصل جدید Fortnite.

در نهایت، نظرات خود را در مورد آن با آراد نیوز و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا