خودرو

استون مارتین V۱۲ Vantage امروز معرفی می‌شود

به احتمال زیاد این خودرو تولید کمی خواهد داشت و در عین حال گران خواهد بود.

استون مارتین به تدریج با یک موتور احتراق داخلی خوب خداحافظی می کند و اعلام می کند که حداقل نیمی از فروش سالانه آن تا سال 2030 خودروهای الکتریکی خواهد بود. قبل از این اتفاق، جدیدترین خودروی 12 سیلندر Vantage وارد بازار خواهد شد.

با توجه به اینکه Vantage F1 Edition در حال حاضر 527 مجله خبری آراداز V8 Twin Turbo تولید می کند، نسخه V12 قطعا قدرت بیشتری خواهد داشت. با توجه به موتور 630 اسب بخاری. در DB11 انتظار می رود بیش از 600 مجله خبری آرادقدرت داشته باشد.

استون مارتین ونتیج DB8 قیمت استون مارتین ونتیج قیمت آستون مارتین ونتیج استون مارتین ونتیج DB8 بهترین ماشین اسپرت بهترین ماشین استون مارتین ونتیج مجله ماشین جهان

عکس‌های جاسوس‌افزار نمونه‌های اولیه نشان می‌دهد که به‌روزرسانی‌های بیشتری فراتر از موتور وجود خواهد داشت، زیرا استون مارتین آماده است تا با بدنه‌ای تهاجمی‌تر وارد بازار شود. انتظار می رود V12 Vantage نهایی دارای بدنه عریض تر و گیربکس اتوماتیک قوی تر باشد.

خودروهای مورد آزمایش قبلاً مجهز به صدا خفه کن مرکزی بودند که احتمالاً در مدل تولیدی شاهد آن خواهیم بود. در تیزری که اواخر سال گذشته منتشر شد، استون مارتین قسمت جلویی Vantage V12 را با جلوپنجره بازطراحی شده و بزرگ‌شده نشان داد.

این خودرو همچنین دارای یک اسپویلر بزرگ جلو و یک برآمدگی روی کاپوت با موتور بزرگتر بود. اکنون انتظار داریم که این خودرو با سیستم تعلیق سفت‌تر برای هندلینگ بهتر، همراه با ترمزهای کربن سرامیکی و چرخ‌های سبک‌وزن در دسترس باشد.

V12 Vantage نقطه اوج این ابرخودروی بنزینی بود، زیرا توبیاس مور، مدیرعامل استون مارتین قبلاً تأیید کرده است که نسل بعدی این مدل که در حدود سال 2025 وارد بازار خواهد شد، کاملاً الکتریکی خواهد بود.

باشگاه خبرنگاران جوان

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا