فیلم و موزیک

8 تفاوت استیون گرنت در کمیک و سریال شوالیه ماه ؛ با استیون گرنت واقعی آشنا شوید

استیون گرانت در کمیک ها و سری جدید Moon Knight بسیار متفاوت است. با مجله خبری آرادهمراه باشید تا 8 تفاوت بین استفان گرانت در کتاب کمیک و سریال شوالیه ماه بیایید پرداخت کنیم.

در اقتباس های کمیک، ایجاد تغییرات در شخصیت ها و داستان ها کاملا منطقی است. مارول بارها این کار را انجام داده است که گاهی مورد پسند و گاهی مورد انتقاد طرفداران قرار گرفته است. ولی تفاوت استفن گرانت در کمیک های مارول و دنیای سینمایی این خیلی بیشتر از چیزی است که می توانید تصور کنید.

8 تفاوت بین استفان گرانت در کتاب کمیک و سریال شوالیه ماه

با استیون گرانت واقعی آشنا شوید

می توانید مرور کنید 8 تفاوت بین استفان گرانت در کتاب کمیک و سریال شوالیه ماه به لیست زیر نگاهی بیندازید:

8 تفاوت بین استفان گرانت در کتاب کمیک و سریال شوالیه ماه
8 تفاوت بین استفان گرانت در کتاب کمیک و سریال شوالیه ماه

در واقع، تفاوت بین استفن گرانت در مارول کامیکس و سینما نمی تواند بیشتر از آنچه که اکنون است باشد. با این حال، استیون گرانت در دنیای سینما در مازول بسیار جذاب تر از دنیای کمیک است و تفاوت استفن گرانت در کتاب کمیک و سریال Knight of the Moon او در بین طرفداران بسیار محبوب است.

اگر با نسخه کمیک استفان گرانت آشنا نیستید، می توانید تا پایان این مقاله با مجله خبری آرادهمراه باشید تا شما را با ۸ تفاوت استفن گرانت در کتاب کمیک و سری شوالیه ماه آشنا کنیم.

روت

8 تفاوت بین استفان گرانت در کتاب کمیک و سریال شوالیه ماه
آپارتمان استفان و قفسه های کتابخانه اش

مورد اول از تفاوت های استفن گرانت در کمیک های مارول و سری مون نایت این طرفداران به سرعت متوجه شدند که این ثروت استیون گرانت است. در ابتدای سریال Moon Knight با استیون گرانت آشنا شدیم و آپارتمان او را دیدیم. او در یک آپارتمان کوچک با کتاب های زیادی زندگی می کند. با این حال، هیچ یک از آنها نشانی از ثروت او نیست.

تفاوت های استفن گرانت در کمیک و سریال مون نایت که مربوط به ثروت، یکی از حقایق مهم در مورد شوالیه ماه آنها در کمیک بسیار مهم هستند. استفن گرانت بازیگر کتاب های مصور شباهت زیادی به بروس وین دارد.

مارک اسپکتور، به عنوان یک فروشنده خودرو، نمی تواند فقط آنچه را که دزدیده است بفروشد. بنابراین استفان گرانت با این وضعیت کنار آمد و با ثروتی که به دست آورد، سرمایه دار شوالیه ماه شد. این مورد از تفاوت استفن گرانت در کتاب کمیک و سریال Moon Knight او به داستان اهمیت زیادی می داد و می توانست تغییرات زیادی در روند داستان ایجاد کند.

بیشتر بخوانید:

دوستدار حیوانات

8 تفاوت بین استفان گرانت در کتاب کمیک و سریال شوالیه ماه
ماهی قرمز یک بال

یکی دیگر از تفاوت های استفن گرانت در کمیک ها و سریال Moon Knight به شخصیت او مربوط می شود. در کمیک ها، استفان گرانت تاجری است که توجه زیادی به احساسات شخصی خود ندارد. با این حال، نسخه سینمایی مارول این شخصیت بسیار متفاوت است و تنها دوست او یک ماهی قرمز یک بال است. این یعنی عشق استیون گرانت به حیوانات.

تفاوت های استفن گرانت در کتاب کمیک و سری شوالیه ماه به همین جا ختم نمی شود و عشق استفن به حیوانات به معنای گیاهخوار بودن اوست. البته او به عنوان یک گیاهخوار، چالش های جالبی از جمله خوردن استیک در دنیای فیلم های مارول را تجربه کرد.

بیشتر بخوانید:

جذابیت

8 تفاوت بین استفان گرانت در کتاب کمیک و سریال شوالیه ماه
استفن گرانت در مقابل مارک اسپکتور

یکی دیگر از تفاوت های استفن گرانت در کمیک و سریال مون نایت به جذابیت این شخصیت مربوط می شود. استیون گرانت به عنوان یک تاجر میلیاردر کتاب های مصور، با بزرگان و نخبگان جامعه سروکار دارد. اما در این سری از شخصیت ها، استیون گرانت یک درون گرا است که دوست دارد با دیگران صحبت کند، اما هیچکس حرفه او را جدی نمی گیرد.

به طور کلی، ارتباط استفن گرانت با افراد بزرگ سریال تقریبا غیرممکن است. اما خجالتی بودن استیون گرانت یکی از نکات مثبت این سریال است و این شخصیت را جذاب می کند.

بیشتر بخوانید:

هوش

8 تفاوت بین استفان گرانت در کتاب کمیک و سریال شوالیه ماه
استفن گرانت علیه کانشو

اگر با کمیک های مربوط به Knight of the Moon آشنا باشید، مورد دیگری از آن را متوجه خواهید شد تفاوت استفن گرانت در کمیک و سریال “شوالیه ماه”. شما خواهد شد. استفن در کمیک به هیچ وجه احمق نیست. با این حال، یک پروژه موفق نیاز به نبوغ و دانش زیادی دارد. البته استفن گرانت نیز مرد بسیار باهوشی در سریال است.

استفان در دنیای سینمای مورل به زبان های انگلیسی و فرانسوی مسلط است. او همچنین می تواند متون هیروگلیف مقدونیه و مصر باستان را بخواند که نشان از هوش و دانش بالای او دارد. اما این یکی از تفاوت های استفن گرانت در کمیک ها و سریال شوالیه ماه است که به هوش اجتماعی او مربوط می شود. استفن در سری فیلم های مارول از هوش اجتماعی بسیار پایینی برخوردار است و به همین دلیل است که با وجود دانش گسترده اش، در یک فروشگاه هدیه کار می کند.

بیشتر بخوانید:

بریتانیایی

8 تفاوت بین استفان گرانت در کتاب کمیک و سریال شوالیه ماه
8 تفاوت بین استفان گرانت در کتاب کمیک و سریال شوالیه ماه

تمام کمیک های قمری شخصیت هایی از American Spector هستند. اما به قول خود استفان، مارک اسپکتور، آمریکایی دیوانه درون و این بدان معناست که استفان خود بریتانیایی است.

یکی دیگر از تفاوت های استفن گرانت در کمیک های مارول و سریال شوالیه ماه به ملیت او مربوط می شود. دیالوگ های استفن گرانت در دنیای سینمایی مارول کاملا بریتانیایی است که بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است. درست مثل داخل نقد و بررسی سریال شوالیه ماه همانطور که دیدیم، این تغییر نشان دهنده تمرکز بازیگری اسکار آیزاک است.

بیشتر بخوانید:

شخصیت های دیگر را بشناسید

8 تفاوت بین استفان گرانت در کتاب کمیک و سریال شوالیه ماه
استیون گرانت با آرتور هارو

در کمیک ها، همه شخصیت های مارک اسپکتور از وجود دیگری آگاه هستند و با هم کار می کنند. اما تفاوت های استفن گرنت در کتاب مصور و سریال شوالیه ماه به حدی است که به نظر می رسد استفن تا قبل از اتفاقات قسمت اول سریال شوالیه ماه نمی داند چند شخصیت وجود دارد.

می داند که شب می خوابد، پس پایش را روی تخت می گذارد. همچنین، در حالی که مارک مجبور است با او تماس بگیرد، استفن هیچ تصوری از اختلال چند وجهی در او ندارد.

بیشتر بخوانید:

من از کانشا متنفرم

8 تفاوت بین استفان گرانت در کتاب کمیک و سریال شوالیه ماه
استفن گرانت علیه کانشو

استفن در دنیای کمیک روابط دوستانه زیادی با خدای مصری کانشو دارد. در حالی که در یکی از کمیک های Knights of the Moon، همه شخصیت ها تصمیم می گیرند با همکاری یکدیگر کانشو را از سر خود بیرون کنند، استفن تنها کسی است که با کانشو مشکلی ندارد. اما تفاوت‌های بین استفن گرانت از مارول کامیکس و دنیای فیلم این را نیز تغییر داده است.

در شوالیه ماه استفن به کانشو علاقه ای ندارد و از او می ترسد. از طرف دیگر، کانشو، استفن را احمق خطاب می کند و ترجیح می دهد مارک تنها آواتار او باقی بماند. البته مارک آواتار کانشو برای نجات جان لیلا باقی می ماند.

بیشتر بخوانید:

آقای شوالیه

8 تفاوت بین استفان گرانت در کتاب کمیک و سریال شوالیه ماه
استیون گرانت در کت و شلوار آقای نایت

آقای نایت یکی از بهترین لباس های یک شوالیه در ماه در متن وجود دارد او همچنین به سریال شوالیه ماه اشاره می کند ما هم به آن اشاره کردیم. آقای. Knight جایگزینی برای Moon Knight در دنیای کمیک است که کمی شیک تر و رسمی تر به نظر می رسد. پلیس همچنین آقای نایت را به عنوان مشاور می بیند.

یکی دیگر از تفاوت های استفن گرانت در کتاب کمیک با سری مون نایت این است که در این سریال وقتی استفن قدرت کانشو را احضار می کند به آقای نایت تبدیل می شود. با وجود شخصیت های جنجالی مارک و استفن در این مجموعه، داشتن دو لباس متفاوت برای هر کدام ایده بسیار خلاقانه ای است که همچنان مورد علاقه مخاطبان است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله 8 تفاوت بین استفان گرانت در کتاب کمیک و سریال شوالیه ماه ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار برای آشنایی با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره 8 تفاوت استیون گرانت در کتاب های مصور و سری نایت

آیا استیون گرانت یک میلیاردر است؟

آره. در دنیای کمیک، استیون گرانت یک تاجر میلیاردر است که حامی مالی شخصیت های دیگر شوالیه ماه است. البته او تنها فروشنده گیفت فروشی در دنیای سینمای مارول است.

آیا استفان گرانت بریتانیایی است؟

در واقع، در دنیای کمیک، تمام شخصیت های این طیف آمریکایی هستند. در این سریال اما استفن بریتانیایی است و لهجه لندنی او بسیار مورد علاقه مخاطبان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا