فیلم و موزیک

48 ساعت از گم شدن کودک 7 ساله در کالپوش میگذرد ؛ زهرا عرب اسدی کجاست ؟!

مدیرعامل هلال احمر سمنان تیم جست وجو را با پهپاد اعزام کرد زهرا عرب اسدی مفقود شده است وی در کالپوس خبر داد و افزود: هنوز از زهرا عرب اسدی خبری نیست.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استان سمنان گفت: با وجود همه جست و جوها هنوز خبری از کودک مفقود شده نیست اما جست و جو تا رفع مشکل ادامه دارد. اخبار خوب را ادامه دهید زهرا عرب اسدی مفقود شده است با مجله خبری آرادهمراه باشید.

زهرا عرب اسدی مفقود شده است

زهرا عرب اسدی

زهرا عرب اسدی مفقود شده است
زهرا عرب اسدی دختر 8 ساله مفقود شده در گلستان

ناپدید شدن دختر 8 ساله در گلستان

مظفر محمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان در گفت وگویی اظهار داشت: تیم جست و جو و نجات پهپادی جمعیت هلال احمر برای یافتن دختر 7 ساله میامی که در جنگل های کالپوش مفقود شده بود به منطقه اعزام شد. وی افزود: با افزایش تیم عملیاتی و وضعیت، هنوز از سرنوشت این کودک اطلاعی در دست نیست و نتوانستیم این دختر را پیدا کنیم.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: نیروی انتظامی و نیروی انتظامی نیز کار تخصصی خود را برای جست و جوی کودک مفقودی با استفاده از فرضیه های مختلف برای استفاده از استعداد نیروهای مختلف آغاز کرده اند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله زهرا عرب اسدی مفقود شده است ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا