فیلم و موزیک

3 دلیب گرانی های اخیر دولت رئیسی ؛ ریشه اصلی گرانی ها چیست ؟

در دولت اصلی گران است معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: امروز مردم به شدت نگران گرانی و سردرگمی هستند، اما من سه دلیل اصلی گرانی و تورم را برای مردم توضیح می دهم.

در چند هفته اخیر قیمت کالاها به شدت افزایش یافته است، دلیل این افزایش ها چیست؟! اخبار خوب را ادامه دهید دولت رئیس محترم با مجله خبری آرادهمراه باشید.

در دولت اصلی گران است

دلیل گرانی در دولت اصلی

در دولت اصلی گران است
علت تورم در ریاست جمهوری، تاریخچه تورم در ریاست جمهوری

سابقه گرانی در دولت پایه چیست؟

سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: افزایش قیمت ها نگران افزایش دستمزد مردم بوده است، اما باید توضیح دهم که نظام اقتصادی ما بسیار شرور است و با یارانه ها چند سالی است که خزانه بسیار خالی شده است.

بیشتر بخوانید:

وی گفت: زمانی که آقای رئیسی مسئولیت را برعهده گرفت، هم بانک مرکزی و هم وزارت اقتصاد با مشکل جدی در پرداخت حقوق شهریور ماه کارکنان دولت مواجه شدند. مرتضوی می گوید قیمت های جهانی بین 30 تا 70 درصد افزایش یافته است و تهدید جنگ بین اوکراین و روسیه سیستم نیازهای عمومی را تهدید می کند.

بیشتر بخوانید:

مرتضوی گفت: نفت و گاز از کشور ما به کشورهای عربی که روی مخازن نفت و گاز قرار دارند قاچاق می شود و این جای تاسف دارد. وی در پایان گفت: برنامه دولت این است که یارانه را به صورت مستقیم در اختیار مردم قرار دهد و این اقدام با تصویب مجلس شورای اسلامی در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله در دولت اصلی گران است ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا