فیلم و موزیک

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان ؛ مرگ هایی که اشکتان را در می آورند

Attack on Titan انیمه ای است که بسیاری از شخصیت هایش را کشته است. با رقم بمانید، نه 10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان شناختن

حمله به طرفداران تایتان (بررسی فصل 4 حمله به تایتان)، مشتاقانه منتظر قسمت سوم فصل پایانی هستیم که تا زمانی در سال 2023 منتشر نخواهد شد. این سریال از همان ابتدا توجه بینندگان را به خود جلب کرد و قلب های بسیاری را شکست. تقریباً هیچ شخصیتی در این انیمه ایمن به نظر نمی رسد زیرا بسیاری از آنها با پیشرفت داستان می میرند.

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان

مرگ هایی که تو را به گریه می اندازد

می توانید لیست کنید 10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان به لیست زیر نگاهی بیندازید:

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان

از همه مرگ شخصیت ها (بهترین شخصیت های انیمه Attack on Titan)، تماشای برخی از آنها کاملا طاقت فرسا بود. به نظر می رسد درهم شکستن روح طرفداران هرگز پایانی ندارد زیرا مرگ های غم انگیز همیشه در گوشه و کنار هستند و برای مدت طولانی دور نمی مانند.

به همان اندازه که تماشای آن دردناک است، دلشکستگی ناشی از مرگ شخصیت ها نشان می دهد که آنها فوق العاده خوب نوشته شده اند. داستان هایی با شخصیت های عالی ارزش شکنجه عاطفی را دارند و اغلب قانع کننده هستند زیرا تماشای آنها بسیار سخت است. بنابراین اگر می خواهید s دلخراش ترین مرگ ها در انیمه Attack on Titan ملاقات کنید، در این مقاله برای معرفی شما با ما همراه باشید دلخراش ترین انیمه Attack On Titan بیایید پرداخت کنیم

مارلو فرودنبرگ

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان

منطقه شیگانشینا در فصل اول توسط تایتان ها فتح شد و سال ها طول کشید تا بشریت بازگردد. در نهایت انسان ها منطقه را فتح کردند اما پیروزی آنها کوتاه مدت بود. Zeke Jaeger و چند تایتان خالص توانستند پیشاهنگان را در مقابل دیوار به دام بیندازند.

پیشاهنگان که قادر به فرار نبودند چاره ای نداشتند جز اینکه به هیولای تیتان زیک حمله کنند تا او را از لیوای ربودند تا بتواند به زیک حمله کند. این اتهام تضمین شده است که همه آنها را می کشد، اما آنها شجاعانه با عذاب خود روبرو می شوند. مارلو در آخرین لحظات خود به این فکر می کند که «هیچ چیز» کجاست و چه می کند. این به او آرامش می دهد، اما او را از پایان دادن سریع به رگبار سنگ ها باز نمی دارد.

نقطه پیکسیس

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان

به عنوان فرمانده هنگ پادگان، پیکسیس برای مدت طولانی یک شخصیت بسیار مهم برای بشریت در درون دیوارها بوده است. کار او برای موفقیت مردم بهشت ​​حیاتی بود، اما رهبری او زمانی کوتاه شد که پس از گریه او به تیتان تبدیل شد تا شراب زکی را بنوشد.

شخصیت های انیمه نتوانستند کاری انجام دهند تا پیکسیس را دوباره به انسان تبدیل کنند، بنابراین پیشاهنگ ها چاره ای جز کشتن او نداشتند. این یک حقیقت تلخ بود، اما یکی از بهترین صحنه های مبارزه را در کل نمایش ایجاد کرد. آرمین این کار را به عهده گرفت که پیکسیس را بکشد، اما نمی‌توانست این کار را بدون تشکر از او برای تمام کارهایی که انجام داده بود انجام دهد.

ایروین اسمیت

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان

ایروین مردی بود که توانست پیشاهنگان را به زیک برساند و با سخنانش جان خود را برای بشریت فدا کند، اما به سرعت به گیر افتاد. ضربه بلافاصله او را نمی کشد، بنابراین فلوچ او را به لویا برمی گرداند تا از سرم تیتان برای احیای اروین استفاده شود.

در نهایت قرار شد آرمین که به شدت سوخته بود به جای اروین نجات پیدا کند. تصمیم انتخاب بین آرمین و اروین برای بازماندگان شیگانشینا به خصوص لوی دردناک بود. تماشای کل قسمت هیجان انگیز است. این قسمت یکی از بهترین قسمت های Attack On Titan است.

کلت گریس

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان

درست مانند Pyxis، Falco Grice نیز مقداری از مایع مغزی نخاعی Zeke را که در بطری‌های شراب ریخته شده بود، خورد و در نتیجه تبدیل به یک تایتان شد. بدترین قسمت زمانی بود که او و کلت از زیک خواستند که فریاد نزند تا فالکو بتواند انسان بماند. اما زیک به آنها گوش نکرد، بنابراین فالکو تبدیل به یک تایتان خالص شد.

دگرگونی خشونت آمیز فالکو به کشتن کلت ختم شد زیرا او حاضر نشد برادر کوچکش را در آخرین لحظات به عنوان یک انسان ترک کند. این پایان وحشتناکی برای یک مرد خوب بود، زیرا آخرین نفس هایش با این احساس سپری شد که فالکو را ناامید کرده است. مرگ کولت گریس یکی از این موارد است غم انگیزترین مرگ ها در انیمه Attack on Titan است.

کارلا یاگر

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان

طولی نکشید که طرفداران کارلا را شناختند، اما تاثیر مرگ او همچنان قوی بود. مرگ او آغاز همه چیز در این انیمه است و دلیل اصلی عصبانیت ارن نسبت به تایتان ها است. هنگامی که ارن و میکاسا به خانه باز می گردند، کارلا را زیر توده ای از آوار می بینند که قادر به حرکت نیست.

هانس ظاهر می شود و قصد دارد او و بچه ها را نجات دهد، اما از رویکرد تایتان وحشت زده می شود. او به التماس های کارلا گوش می دهد تا بچه ها را بگیرد و بدود، اما وقتی هانس می رود، کارلا آرام گریه می کند که او را رها نمی کنند. ارن با وحشت نگاه می کند که مادرش توسط یک تایتان زنده زنده خورده می شود.

داز و ساموئل

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان

هنگامی که مردم داخل دیوارها متوجه شدند که تیتان ها در واقع انسان های دگرگون شده هستند، متوجه شدند که دشمن واقعی آنها فقط گروه متفاوتی از مردم است. اهداف تمام هنگ های بهشت ​​شروع به تغییر کردند، به خصوص زمانی که ارن سرکش شد. گروهی به نام جیگرها سپس از بقیه بهشت ​​جدا شدند و به اعتماد بین دوستان سابق پایان دادند.

داز و ساموئل دو شکارچی بودند که در زمان نامناسبی در مکان نامناسبی قرار گرفتند، وقتی فهمیدند که آرمین و کانی واقعاً همتای ارن نیستند حالا که او تغییر کرده است. در نتیجه، این چهار نفر با هم اختلاف داشتند، اما همچنان سعی می‌کردند بفهمند که چگونه همه چیز به این شکل ختم شد. با این حال، هیچ یک از آنها نمی خواستند سازش کنند، بنابراین کانی قبل از اینکه فریاد وحشتناکی از خود بیرون آورد، داز و ساموئل را به ضرب گلوله کشت و کشت.

هانس

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 حمله دلخراش به مرگ انیمه تایتان غم انگیزترین حمله به مرگ انیمه تایتان

هانس همیشه از ارن، میکاسا و آرمین مراقبت می کرد. آنها مطمئناً گاهی او را دیوانه می کردند، اما او آنها را دوست داشت. ناتوانی او در نجات کارلا جیگر او را از لحظه وقوع آن بسیار غمگین کرد و در فصل دوم این شانس را داشت که با کشتن تیتانی که کارلا را خورده بود انتقام بگیرد.

متاسفانه او نتوانست این تایتان را شکست دهد. او تمام تلاشش را کرد و تا آخر شجاع بود، اما کافی نبود. بدتر از آن، ارن اکنون نتوانست هانس را از خوردن نجات دهد. تنها کاری که او و میکاسا می‌توانستند انجام دهند این بود که ببینند دوست دیرینه‌شان توسط همان تیتانی که مادر ارن را از او گرفت، می‌خورد. هر چقدر هم که این لحظه دردناک است، طرفداران Attack On Titan دوست دارند بارها و بارها آن را تماشا کنند.

ساشا براوس

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 حمله دلخراش به مرگ انیمه تایتان غم انگیزترین حمله به مرگ انیمه تایتان

ساشا توسط شخصیت های Attack on Titan و طرفداران یکسان دوست دارد. دوستی او با کانی اغلب باعث خنده و لبخند بینندگان می شد، اما مانند همه چیزهای خوب، این دوستی زیاد دوام نیاورد. گبی براون دید که ساشا چندین افسر لیبریو را کشت، بنابراین تصمیم گرفت انتقام بگیرد. این باعث شد که به هر قیمتی شده سعی کند سوار کشتی هوایی شود.

پس از کشتن لاو در حالی که در زیر کشتی هوایی آویزان بود، از تجهیزات خود برای صعود با فالکو استفاده می کند. وقتی وارد کشتی هوایی شد، مستقیماً به سمت ساشا شلیک کرد و لحظاتی بعد او را کشت. کانی این خبر را به جین و چند نفر دیگر داد و به نظر می رسید که بخش بزرگی از خود را از دست داده است. عکس العمل او در کنار آرمین و میکاسا در حال گریه کردن سخت است. مرگ ساشا غم انگیزترین مرگ در انیمه Attack on Titan است.

برتولد هوور

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 انیمه Heartbreack Attack On Titan Deaths دلخراش ترین انیمه حمله به تایتان

هنگامی که آرمین پس از سوختن توسط بخار غول پیکر تایتان نزدیک به مرگ بود، لوی سر تیتان را به او داد تا او را زنده کند. اما برای تبدیل شدن به یک انسان، او باید یک Titan Shifter را بخورد. برتولد لحظاتی قبل به طور تصادفی توسط ارن دستگیر شد. بنابراین، آرمین که به یک تایتان تبدیل شده، برتولد را می بلعد و به شکل اولیه خود باز می گردد.

برتول ممکن است دشمن پارادیس بوده باشد، اما به رفقای خود که با آنها آموزش می‌دید نیز علاقه داشت. موقعیت ناگوار او او را مجبور می کند تا با افرادی که دوستشان دارد دشمن باقی بماند. متأسفانه خیانت او به پیشاهنگان باعث می شود که تصمیم بگیرند او را به آرمین بدهند. در حالی که آرمین او را می خورد، برتولد برای دوستان سابقش فریاد می زند تا به او رحم کنند. این یک صحنه کاملاً وهم‌آور بود، اما به دلیل اکشن منتهی به آن کاملاً ضروری بود.

مارکو بود

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان
10 حمله دلخراش به مرگ انیمه تایتان دلخراش ترین حمله به مرگ انیمه تایتان

مارکو یکی از خوب ترین اعضای سپاه کادت 104 بود. او واقعاً بهترین‌ها را در مردم می‌دید و علاوه بر آن، جوانی باهوش بود. متأسفانه، زمانی که برتولد و رینر در مورد تایتان‌هایشان صحبت می‌کردند، او در زمان اشتباه در مکان نامناسبی گرفتار شد.

شیفترها که متوجه اشتباه خود شدند، مارکو را تعقیب کردند و وقتی آنی رسید، دنده ODM او را برداشتند. مارکو که روی پشت بام تنها مانده بود، از آنها التماس کرد که به سؤالات او پاسخ دهند و در حالی که آنها او را رها کردند تا بمیرد فریاد رحمت می کشید. فریادهای او برای هواداران بسیار آزاردهنده بود و حتی سه جاسوس مارلیان نیز از کاری که انجام داده بودند عذاب می‌کشیدند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله 10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا