فیلم و موزیک

10 شخصیت قدرتمند زن ناروتو از نگاه سایت مجله خبری آراد؛ از کونان تا کاگویا

دنیای ناروتو نینجا خانه بسیاری از شخصیت های زن قوی است. در ادامه با مجله خبری آرادهمراه باشید تا با 10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن شناختن

فرنچایز ناروتو به دلیل داشتن مجموعه ای از نینجاهای قدرتمند (قوی ترین شخصیت های دوران کودکی ناروتو) که از روستاها و پیشینه های مختلف آمده اند، شناخته شده است. اگرچه بازیگران ناروتو عمدتاً از شخصیت‌های مرد تشکیل شده‌اند، اما این سریال همچنین نینجاهای زن قوی زیادی در داستان دارد که اغلب کاملاً نادیده گرفته می‌شوند.

10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن

از کونان تا کاگویا

می توانید لیست کنید 10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن به لیست زیر نگاهی بیندازید:

10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن
10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن

علیرغم این واقعیت که بسیاری از شخصیت‌های زن در ناروتو نقش‌های فرعی دارند یا زمان کمتری نسبت به همتایان مرد خود دارند، این موضوع مانع از تأثیرگذاری بسیاری از زنان قوی کونویچی بر بینندگان و اعمال قدرت خود در بسیاری از ماموریت‌ها و نبردهای مهم Prove نشده است. ناروتو. بنابراین اگر می خواهید s قوی ترین شخصیت های زن ناروتو ملاقات کنید، در این مقاله برای معرفی شما با ما همراه باشید قدرتمندترین شخصیت های زن ناروتو بیایید پرداخت کنیم

کورنای یوهی

10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن
10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن

کورنای یوهی یک کونویچی قدرتمند است و بیشتر به خاطر نقش خود به عنوان رهبر تیم جونین تیم کورنای متشکل از کیبا اینازوکا، هیناتا هیوگا و شینو آبورامه شناخته می شود. کورنای یک نینجا است که در Genjutsu تخصص دارد و به دلیل توانایی هایش به عنوان یک اعجوبه شناخته می شود. می توان گفت Kurenai قوی ترین کاربر Genjutsu در Hidden Leaf Village است.

کورنای می تواند از توانایی های خود برای ایجاد توهم بر روی دشمنان خود استفاده کند و همچنین موقعیت دیگران را با استفاده از چاکرای آنها پیدا کند. کورنای نه تنها یک تیم فوق العاده موفق از جن ها را آموزش داد، بلکه با بسیاری از حریفان قدرتمند روبرو شد. شرم آور است که بینندگان نتوانستند صحنه های مبارزه بیشتری را ببینند که کورنای و توانایی های او را قبل از بازنشستگی برای مراقبت از دخترش میرای ساروتوبی به نمایش بگذارد.

اینو یاماناکا

10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن
10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن

Inoue Yamanaka ابتدا به عنوان یکی از سه عضو تیم Asuma به همراه Shikamaru Nara و Choji Akimichi معرفی می شود. اگرچه اینو هنوز در تلاش است تا نقاط قوت خود را پیدا کند، اما نشان داده است که در طول زمان قبل از ناروتو شیپودن به یک کونویچی قدرتمند تبدیل شده است.

اینو از تکنیک تغییر بدن ذهن قبیله یاماناکا که به نام جاتسو انتقال ذهن شناخته می شود استفاده کرد. این تکنیک قدرتمند به کاربر اجازه می دهد تا هوشیاری خود را به یک هدف منتقل کند و از این طریق کنترل بدن خود را در دست بگیرد. استفاده اینو از این تکنیک او را به یک نینجا قدرتمند تبدیل می‌کند، علاوه بر مهارت‌های جنگی بسیار دیگری که در زمان حضورش در تیم Asuma و آموزش‌های پزشکی که از Tsunade دریافت کرد.

آنکو میتاراشی

10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن
10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن

Anko Mitarashi یک tokubetsu jounin kunoichi با استعداد از دهکده برگ های پنهان است که برای اولین بار به عنوان سرپرست در مرحله دوم امتحانات چونین معرفی شد. حتی در کودکی، استعدادهای آنکو توجه کافی را به خود جلب کرد تا افرادی مانند سانین افسانه ای، اوروچیمارو، او را به عنوان یک شاگرد زیر بال خود بگیرند.

آنکو در طول دوره کارآموزی خود با اوروچیمارو توانست بر بسیاری از توانایی های خود مسلط شود. بنابراین، او یکی از مجموعه بسیار کوچکی از شخصیت‌هایی است که قادر به جوتسو مار هستند. چیزی که آنکو را حتی بیشتر تحت تاثیر قرار می دهد این است که مانند برخی از شینوبی ها، مانند ساسوکه اوچیها، اوروچیمارو و کابوتو، آنکو دارای یک علامت نفرین است اما هرگز از آن استفاده نمی کند.

هیناتا هیوگا

10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن
10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن

هیناتا هیوگا اولین بار در سریال به عنوان عضوی از تیم کورنای در کنار کیبا اینازوکا و شینو ابورامه دیده شد. هیناتا یکی از اعضای قبیله هیوگا است و از Kekei Genkai قدرتمند معروف به Okoto Byakugan استفاده می کند. هیناتا محبوب ترین شخصیت زن در انیمه ناروتو است.

اگرچه هیناتا در سال‌های اولیه زندگی‌اش ترسو و ساکت است، اما در ناروتو شیپودن به یک کونویچی ماهر تبدیل می‌شود. در پایان، هیناتا لحظات قابل توجهی از شجاعت را تجربه می کند، از جمله اینکه تنها فردی است که در ابتدا از ناروتو در نبرد خود علیه Pain دفاع می کند. استفاده هیناتا از Byakugan خود به عنوان یکی از قدرتمندترین توانایی های فرنچایز، همراه با شجاعت و وفاداری او به دوستانش، در نهایت چیزی است که او را بسیار قدرتمند می کند.

می ترومی

10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن
10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن

Mei Terumi به عنوان Mizukage of Hidden Mist Village در دوران ناروتو شیپودن معرفی می شود. Meitromi نیرویی بود که در ابتدا می توانست به راحتی بسیاری از شخصیت های اصلی انیمه را شکست دهد. او همچنین دارای دو عنصر Kekkei Genkai به شکل مذاب و در حال جوش است.

قدرت می ترومی غیرقابل انکار است و چندین بار ثابت کرده که یکی از بهترین هاست قوی ترین شخصیت های زن ناروتو به طور کلی، این یک فرنچایز است. می در طول مبارزه خود با ساسوکه اوچیها، علیرغم استفاده از سوسانو، قدرت کافی برای آسیب رساندن به او داشت. او همچنین در جنگ جهانی چهارم شینوبی توانست بلک زتسو را در یک مبارزه با پانچ شکست دهد.

ساکورا هارونو

10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن
10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن

ساکورا هارونو یکی از شخصیت های کلیدی ناروتو و یکی از نزدیک ترین همراهان ناروتو است. ساکورا به همراه ناروتو اوزوماکی و ساسوکه اوچیها به عنوان یکی از اعضای تیم کاکاشی معرفی می شود. اگرچه در ابتدا مدتی طول می کشد تا ساکورا به قدرت واقعی خود پی ببرد، اما بدون شک او یکی از قدرتمندترین کونویچی های سریال است.

ساکورا مهارت های زیادی در کنترل چاکرا دارد و شاگرد ساننین افسانه ای، سوناده است. ساکورا بسیار سخت کار می کند تا قوی شود و از توانایی هایش نهایت استفاده را ببرد. ساکورا با بهبود مهارت های خود توانست چنان تاثیری بگذارد تا بتواند نه تنها از خود در نبرد دفاع کند، بلکه به ناروتو و ساسکه کمک کند تا در نبرد نهایی ضربه نهایی را به کاگویا وارد کنند.

تماری

10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن
10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن، قدرتمندترین شخصیت های ناروتو زن

تماری یکی از سه خواهر و برادر شانی است و اولین بار در آزمون چونین در کنار خواهر و برادرها و هم تیمی هایش، گارا و کانکورو، معرفی شد. تقریباً بلافاصله، تماری با قدرت های خود، مجهز به فن غول پیکر و جوتسو مبتنی بر باد، تأثیر زیادی بر داستان می گذارد.

تماری نبردهای زیادی داشته است که استعداد او را به نمایش می گذارد، مانند پیروزی سریع او در برابر تنتن در طول امتحانات چونین که باعث شد جنین دیگر از توانایی های او شگفت زده شوند. تماری همچنین در مقابل Tayuya of the Four Voices پیروز شد، نبردی که در آن جوتسو بادی او به اندازه کافی قدرتمند بود تا جنگلی را که در آن می جنگیدند نابود کند.

کانن

10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن
10 تصویر ناروتو زن قوی، قوی ترین تصاویر ناروتو زن

کونان که به خاطر جوتسو کاغذی منحصربه‌فردش شناخته می‌شود، هم به عنوان یکی از اعضای مؤسس و هم به عنوان تنها عضو زن آکاتسوکی شرور معرفی شد. اگرچه در ابتدا یک آنتاگونیست (بهترین آنتاگونیست های ترسناک انیمه در سال 2021)، اما پس از جدایی از آکاتسوکی، کونان هر کاری که می توانست برای کمک به ناروتو و متحدانش انجام داد و اقدامات نهایی او غیرقابل انکار قهرمانانه بود.

کانن هم از نظر قدرت و هم از نظر عقل یک تهدید بزرگ بود. جوتسو کاغذی منحصر به فرد او بسیار متنوع است. جوتسو کانن به او اجازه می دهد تا ظاهر، سلاح های فیزیکی و حتی بال هایی ایجاد کند که به او اجازه پرواز می دهد. نه تنها این، بلکه او توانست به طور خاص تکنیک Sacred Paper Emissary خود را برای کشتن اوبیتو طراحی و اجرا کند، که اوبیتو تنها به لطف کینجوتسو ایزاناگی جان سالم به در برد.

سوناد

10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن
10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن، قدرتمندترین شخصیت های ناروتو زن

تسوناد یکی از سه سانین افسانه ای و پنجمین هوکاگه دهکده برگ های پنهان است. سوناده به دلیل مهارت‌های استثنایی‌اش به عنوان کونویچی شناخته می‌شود که می‌تواند تکنیک قدرتمند Creation Rebirth را انجام دهد. این تکنیک قدرتمند به او اجازه می دهد تا با استفاده از چاکرای خود جوانی خود را حفظ کند.

سوناده هم مهارت های پزشکی عالی و هم قدرت بی رحمانه ای دارد، اما قدرت واقعی او در توانایی او در تقویت چاکرا نهفته است. ذخایر عظیم چاکرای سوناده آنقدر چشمگیر بود که به او اجازه داد بیش از نیم روز بدون خستگی با مادارا اوچیها مبارزه کند. سوناده همچنین توانست از توانایی های خود برای شفای چندین هزار شینوبی در نبرد نهایی علیه اوبیتو اوچیها استفاده کند. شکی نیست که Tsunade یکی از تاثیرگذارترین نینجاها در این فرنچایز است.

کاگویا اوتسوتسوکی

10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن
10 تصویر ناروتو زن قوی، قوی ترین تصاویر ناروتو زن

کاگویا بدون شک قوی ترین آنتاگونیست ناروتو است. با استفاده از Byakugan و Rin Sharingan Keki Genkai، هیچ شینوبی نمی توانست با مهارت های او برابری کند. پس از مصرف میوه درخت الهی، کاگویا قدرت بی‌نظیر و ذخایر چاکرا خود را آشکار می‌کند، حتی از مادارا به عنوان جینچوریکی از ده دم پیشی می‌گیرد.

کاگویا به‌عنوان یکی از نوادگان قبیله اوتسوتسوکی، قدرت‌های فراطبیعی از خود نشان می‌دهد و می‌تواند بسیاری از جوتسوها را بدون بافتن نشانه‌های دستی اجرا کند. ترکیبی از این و Kekkei Genkai پیشرفته‌اش به او قدرت فوق‌العاده‌ای داد، به طوری که تلاش مشترک هر چهار عضو تیم کاکاشی برای نابودی او و پایان دادن به جنگ جهانی چهارم شینوبی لازم بود. کاگویا قدرتمندترین شخصیت زن ناروتو خوب.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله 10 شخصیت قدرتمند ناروتو زن ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا