فیلم و موزیک

10 سوال بی پاسخ در دنیای سینمایی مارول که باید به آن‌ها پاسخ داده شود

مارول بیشتر حفره های داستان را به خوبی پر کرده است. اما حالا ما می خواهیم 10 سوال بی پاسخ در دنیای سینمایی مارول که باید به آنها پاسخ داده شود بیایید پرداخت کنیم

به زودی، فاز چهارم دنیای سینمایی مارول با یک فیلم Black Panther: Wakanda Forever به پایان خواهد رسید اما با این حال، وقتی به گذشته نگاه می کنیم، می بینیم که برخی مهم هستند سوالات بی پاسخ در دنیای سینمایی مارول آنها هنوز به پاسخ نیاز دارند.

10 سوال بی پاسخ در دنیای سینمایی مارول که باید به آنها پاسخ داده شود

از وجود دو دست ابدیت او تا راز پنهان قدرت کوئیک سیلور

می توانید لیست کنید 10 سوال بی پاسخ در دنیای سینمایی مارول که باید به آنها پاسخ داده شود به لیست زیر نگاهی بیندازید:

10 سوال بی پاسخ دنیای سینما
10 سوال بی پاسخ دنیای سینما

از اولین فیلم‌های دنیای سینمایی مارول تا آخرین آثار، همگی برای مخاطب سوال ایجاد می‌کنند. سوالاتی که دیر یا زود به آنها پاسخ داده می شود. اما شاید گاهی اوقات نگاه کردن به آن ضرری نداشته باشد سوالات بی پاسخ در دنیای سینمایی مارول بیایید بگوییم که نمی دانیم چه زمانی به آنها پاسخ داده می شود. پس با مجله خبری آرادهمراه باشید.

چرا یک دستکش ابدی جعلی وجود دارد؟

10 سوال بی پاسخ دنیای سینما
دستکش های جعلی ابدیت در آسگارد

خزانه های آسگارد گنجینه های بی شماری را در خود جای داده است که اودین طی سال ها جمع آوری کرده است. از شعله جاویدان تا تاج سورتور و چشم جادوگر. اما یکی از این گنجینه ها یکی از مهمترین آنها را ایجاد کرد سوالات بی پاسخ در MCU دقیقاً چرا باید نسخه جعلی دستکش ابدیت در گنجینه های اودین وجود داشته باشد؟

با توجه به اینکه تانوس شخصا دستور ساخت دستکش های ابدیت را داده است، کمی عجیب به نظر می رسد که اودین یک نسخه از آن را برای خود نگه دارد. با توجه به مرگ اودین و نابودی آسگارد، بعید است به این سوال پاسخ داده شود. اما شاید اگر ثور به این سوال پاسخ دهد، داستان تانوس واضح تر شود.

بیشتر بخوانید:

قدرت های Quicksilver از کجا می آیند؟

10 سوال بی پاسخ دنیای سینما
واندا و پیتر ماکسیموف در فیلم Avengers: Age of Ultron

در سریال Wandavision مشخص شد که واندا از بدو تولد دارای قدرت های خاص خود بوده است. آزمایشاتی که هایدرا با واندا انجام داده بود تنها قدرت او را افزایش داد و او را به اوج رساند. اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که اگر واندا از طریق جادو چنین قدرت هایی داشت، پس اساس قدرت پیترو چه بود؟

با توجه به اینکه سرعت فوق العاده جادویی در نظر گرفته نمی شود، پیترو یک جهش یافته در کمیک های مارول است و قدرت های خود را از این طریق بدست می آورد. اما مردان ایکس و جهش یافته‌ها هنوز در دنیای سینمایی مارول حضور ندارند. احتمالاً در آینده درباره منشأ قدرت‌های واندا بیشتر خواهیم آموخت، اما منشأ قدرت پیترو چیز دیگری است. سوالات بی پاسخ در دنیای سینمایی مارول خوب.

بیشتر بخوانید:

ویبرانیوم روی سپر کاپیتان آمریکا از کجا می آید؟

10 سوال بی پاسخ دنیای سینما
10 سوال بی پاسخ دنیای سینما

هنگامی که کاپیتان آمریکا برای اولین بار سپر خود را دریافت می کند، هوارد استارک به او توضیح می دهد که این سپر از ویبرانیوم ساخته شده است و در برابر هر گونه آسیبی مقاوم است. اما سوال اینجاست که هوارد چگونه ویبرانیوم را بدست آورده است؟

ما می دانیم که ویبرانیوم زیادی در واکاندا وجود دارد. اما رهبران واکاندا همیشه آن را از جهان پنهان می کردند تا اینکه تی چالا وضعیت واقعی کشورش را فاش کرد. پس چگونه هاوارد استارک در آن زمان به ویبرانیوم دسترسی پیدا کرد؟

بیشتر بخوانید:

چرا تونی از باردار بودن مادرش تعجب کرد؟

10 سوال بی پاسخ دنیای سینما
تونی استارک در آغوش پدرش هوارد استارک

بدون شک یکی از احساسی ترین صحنه های فیلم آخر بازی زمانی بود که تونی به زمان بازگشت و پدرش را ملاقات کرد. اما لحظه ای که هاوارد به تونی می گوید که همسرش باردار است، تونی کمی متحیر می شود. دلیل شگفتی تونی سوال بی پاسخ دیگری در دنیای سینمایی مارول است.

افسوس که با مرگ تونی استارک، احتمالا هرگز به پاسخ این سوال نخواهیم رسید. با این حال، احتمالاً دلیل اصلی تعجب تونی این بود که از نظر زمان‌بندی، مادرش در حال حاضر نباید باردار باشد.

بیشتر بخوانید:

کاربردهای دیگر ذرات PIM چیست؟

10 سوال بی پاسخ دنیای سینما
ذرات پیم در دستان اسکات لانگ

تا به حال، ذرات PIM فقط برای کار با ابرقهرمانان در دنیای سینمایی مارول استفاده می شده است. اما آیا ذرات PIM کاربرد دیگری ندارند؟

آیا می توانیم حجم ویبرانیوم را با استفاده از ذرات PIM افزایش دهیم؟ اگر بتوان با استفاده از این ذرات همه چیز را افزایش داد، اقتصاد جهان احتمالاً آسیب می دید، اما از سوی دیگر، گرسنگی و فقر برای همیشه ریشه کن می شد.

بیشتر بخوانید:

کاپیتان آمریکا چه شد؟

10 سوال بی پاسخ دنیای سینما
کاپیتان آمریکای قدیمی در فیلم Avengers: Endgame

در پایان بازی، کاپیتان آمریکا وظیفه دارد تا سنگ های ابدیت را به زمان اصلی خود بازگرداند. اما او تصمیم گرفت به گذشته برگردد و پس از اتمام ماموریتش با پگی زندگی کند. اما سرانجام استیو چه شد؟

در پایان بازی دیدیم که او هنوز زنده است. پس دقیقا چه اتفاقی افتاد؟ بین فیلم ها مرد؟ آیا زندگی انفرادی را برای خود انتخاب کرده است؟ اینها همه سوالات بی پاسخ در دنیای سینمایی مارول هستند.

بیشتر بخوانید:

چه کسی زره ​​رودس را می سازد؟

10 سوال بی پاسخ دنیای سینما
رودی زره ​​ماشین جنگی را در Iron Man 3 به تن می کند

مرگ مرد آهنی تأثیر بسیار زیادی بر دنیای سینمایی مارول گذاشت که بیشتر آنها برای آن نوشته شده بودند. اگر مرد آهنی از پایان بازی جان سالم به در ببرد چه؟ ما پرداخت کردیم اما یکی از مهمترین آنها ساخت، نگهداری، نگهداری و ارتقاء زره آهنی خود و رودی رودز بود.

با توجه به اینکه رودز عملاً فقط یک ابرقهرمان به دلیل زرهی که تونی ساخته است، پس از رفتن تونی چگونه قرار است به حرفه ابرقهرمانی خود ادامه دهد؟ او تجهیزات و دانش لازم برای نگهداری از این زره را ندارد. حتی اگر فرض کنیم که دولت کاملاً با رودز موافق است، حتی آنها دانش لازم برای تجهیز او را ندارند. حداقل تا سریال Secret Invasion نمی توانیم به این سوالات پاسخ دهیم.

بیشتر بخوانید:

تقابل کاپیتان آمریکا و جمجمه قرمز چگونه بود؟

10 سوال بی پاسخ دنیای سینما
10 سوال بی پاسخ دنیای سینما

ما این جمجمه قرمز را در فیلم می شناسیم کاپیتان آمریکا: اولین انتقام جو پس از لمس تزارکت، او را به ورمیر تبعید کردند تا هر کسی را که برای به دست آوردن سنگ روح به آنجا می رفت راهنمایی کند. از طرف دیگر، کاپیتان آمریکا وظیفه داشت سنگ های ابدیت را ترک کند و آنها را به جایی که از آنجا آمده بودند بازگرداند.

یکی از سوالات بی پاسخ در دنیای سینمایی مارول این است که تقابل کاپیتان آمریکا و جمجمه سرخ چگونه بود؟ ما می دانیم که جمجمه قرمز یک شرور بسیار جاه طلب است و بدون شک راهنمایی دیگران برای رسیدن به سنگ روح برای او خوشایند نیست. بنابراین بدون شک او به دنبال راهی برای آزادی است و دیدار او با کاپیتان آمریکا می تواند بسیار جالب باشد.

بیشتر بخوانید:

قدرت سنگ روح چیست؟

10 سوال بی پاسخ دنیای سینما
سنگ روح در دستکش ابدیت تانوس

در حالی که سنگ های ابدیت مهم ترین عنصر حماسه ابدیت بودند، ما هنوز قدرت واقعی سنگ روح را نمی دانیم. هر یک از سنگ های ابدیت قدرت منحصر به فردی دارند. به عنوان مثال، یکی می تواند زمان را به عقب برگرداند و دیگری می تواند واقعیت را تغییر دهد، اما قدرت سنگ روح یکی از سوالات بی پاسخ در MCU باقی می ماند.

با توجه به اینکه گامورا و ناتاشا هر دو جان خود را برای به دست آوردن سنگ روح از دست دادند، مهم تر می شود که دقیقاً برای چه مرده اند. اگرچه، با وجود نابودی سنگ های ابدیت از دنیای اصلی مارول در فیلم پایان بازی، ما احتمالا هرگز به پاسخ این سوال نخواهیم رسید.

بیشتر بخوانید:

آیا Corpus Nova هنوز وجود دارد؟

10 سوال بی پاسخ دنیای سینما
تصویری از نبرد سپاه نوا با رونان

در ابتدا در لیست 10 سوال بی پاسخ دنیای سینما، به وجود Corpus Nova می پردازیم. Nova Corps در فیلم Guardians of the Galaxy به دنیای سینمایی مارول معرفی شد و نقش مهمی در آن فیلم داشت. Nova Corps عملاً پلیس کهکشان است و به همین دلیل در داستان های کیهانی مارول بسیار مهم است.

در جنگ اینفینیتی فاش شد که تانوس به زاندار حمله کرد و سپاه نوا را شکست داد. اما آیا این بدان معناست که Corpus Nova به طور کامل و برای همیشه نابود شده است؟ پاسخ به این سوال در حال حاضر نامشخص است، اما ما می دانیم که شخصیت نوا احتمالا هنوز زنده است و به زودی او را در دنیای سینمایی مارول خواهیم دید.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله 10 سوال بی پاسخ در دنیای سینمایی مارول که باید به آنها پاسخ داده شود ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

10 سوال بی پاسخ در دنیای سینمایی مارول که به پاسخ نیاز دارند سوالات متداول

آیا کاپیتان آمریکا دوباره با جمجمه قرمز ملاقات کرد؟

به احتمال زیاد بله کاپیتان آمریکا مجبور شد با جمجمه سرخ مقابله کند تا سنگ روح را به جای خود بازگرداند، اما هیچ صحبتی در مورد چگونگی انجام آن وجود ندارد.

آیا دو دستکش ابدیت وجود دارد؟

نه تنها یک دستکش ابدیت در دنیای سینمایی مارول وجود دارد. با این حال، در کمال تعجب، نسخه ای جعلی از دستکش ابدیت در گنجینه های اودین وجود داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا