فیلم و موزیک

بیهوش شدن کارگران پالایشگاه آبادان ؛ ماجرای غش کردن کارگران چیست؟! [+فیلم]

فیلم منتشر شده توسط بیهوش شدن کارگران پالایشگاه آبادان با توجه به گرمای هوا در شهر آبادان این موضوع بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشت.

دمای هوای شهر آبادان به 50 درجه رسید و کارگران این پالایشگاه را بیهوش کرد. اخبار را ادامه دهید غش کردن کارگران پالایشگاه با مجله خبری آرادهمراه باشید.

بیهوش شدن کارگران پالایشگاه آبادان

کارگران پالایشگاه آبادان

بیهوش شدن کارگران پالایشگاه آبادان
غش کردن کارگران پالایشگاه آبادان فیلم کارگران پالایشگاه آبادان

بیهوش شدن کارگران پالایشگاه آبادان

در این ویدئو در گرمای بیش از 50 درجه در شهر آبادان کارگران پالایشگاه نفت این شهر یکی پس از دیگری از گرما غش می کنند، بی هوش می شوند و راهی بیمارستان می شوند. فیلمی از غش کردن کارگران پالایشگاه آبادان در گرمای 50 درجه را مشاهده می کنید.

فیلم غش کردن کارگران پالایشگاه آبادان

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بیهوش شدن کارگران پالایشگاه آبادان ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا