فیلم و موزیک

یوسف تیموری به خاطر علی انصاریان در جوکر اشک همه را در آورد‍!‍

قسمت جدید برنامه جوکر به نام علی انصاریان و مهرداد میناوند پدیدار شد. یوسف تیموری او به یاد این دو چهره فقید فوتبال ایران عمدا خندید و کارت قرمز گرفت.

یوسف تیموری در پنجمین قسمت از فصل ششم جوکر که از شبکه نمایش خانگی پخش می شود بسیار عالی عمل کرد. اخبار خوب را ادامه دهید جوکر یوسف تیموری با مجله خبری آرادهمراه باشید.

یوسف تیموری

یوسف تیموری در فیلم جوکر

یوسف تیموری
یوسف تیموری علی انصاریان، یوسف تیموری در جوکر

یوسف تیموری علی انصاریان

در این قسمت از برنامه که نام علی انصاریان و مهرداد میناوند ذکر شد، تیموری عمدا به یاد این دو چهره فقید فوتبال ایران خندید و از داور کارت قرمز گرفت. این حرکت تیموری فضایی احساسی ایجاد کرد و اشک همه حاضران را درآورد، حتی آنهایی که با صدای بلند خندیدند تا جایی که سیامک انصاری جوکر را تحت تاثیر قرار داد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله یوسف تیموری ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا