فیلم و موزیک

گیرکردن گوش پاک کن در گوش ریحانه پارسا حین مسافرت کاری [+عکس استوری]

گوش پاک کن در گوش ریحانه پارسا گیر کرد . پنبه گوش پاک کن در گوش ریحانه پارسا گیر کرد. ادامه مطلب ریحانه پارسا گوشاتو پاک کن با مجله خبری آرادهمراه باشید.

ریحانه پارسا در استوری که ساعاتی پیش منتشر کرد، گفت که پنبه در گوش این بازیگر گیر کرده و او در گوگل به دنبال درمان آن بوده است.

گوش پاک کن در گوش ریحانه پارسا گیر کرد

ریحانه پارسا دیروز در چند استوری بیان کرد که شبیه خود دوران کودکی اش شده است و عکس دوران کودکی خود را منتشر کرد. حالا این بازیگر در استوری خود می گوید در یک سفر کاری پنبه ای در گوشش گیر کرده و با جستجو در گوگل با عنوان: (پنبه در گوشم چسبیده است) راه حل را پیدا کرده است.

با تحقیقاتی که برای کمک به بازیگر زن و دیگران در این مشکل انجام دادم، به نتایج زیر رسیدم:

بیشتر بخوانید:

گوش پاک کن در گوش ریحانه پارسا گیر کرد

گوش پاک کن ریحانه پارسا نخ ریحانه پارسا
گوش پاک کن ریحانه پارسا نخ ریحانه پارسا

اگر پنبه بیش از حد در گوش فرو رفته است، به هیچ وجه نباید آن را لمس کنید و کار را به پزشک بسپارید، اما اگر پنبه هنوز در ابتدای گوش است، پنبه را با موچین بردارید و از آن خارج کنید. گوش را با ملایمت هرچه بیشتر توجه داشته باشید که انجام این کار اشتباه و فشار دادن به پنبه باعث فرورفتن بیشتر آن می شود و از طرفی پرده گوش شما نیز آسیب می بیند.

داستان طنز ریانا پارسا را ​​در ادامه ببینید:

گوش پاک کن ریحانه پارسا نخ ریحانه پارسا
گوش پاک کن ریحانه پارسا نخ ریحانه پارسا

بنابراین اگر فکر می کنید نمی توانید آن را انجام دهید، بهتر است صبر کنید. اگر موفق به برداشتن پنبه نشدید، به هیچ وجه استرس نداشته باشید، زیرا در حین مراجعه به مرکز درمانی، پزشک به راحتی پنبه را با موچین مخصوص از گوش شما خارج می کند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله گوش پاک کن در گوش ریحانه پارسا گیر کرد ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا