فیلم و موزیک

گوینده معروف زن شبکه خبر ممنوع‌الکار شد ؛ دلیل برکنار شدن المیرا شریفی مقدم چیست ؟!

المیرا شریفی مقدم ممنوع الکار شد او همسر داوود عابدی مجری ورزشی شبکه خبر است و شایعه شده که در روزهای اخیر اجازه حضور در بخش های خبری را نداشته است.

خبرنگار ورزشی از محرومیت مجری شبکه اطلاع رسانی صدا و سیمای جمهوری اسلامی خبر داد! اخبار خوب را ادامه دهید المیرا شریفی ممنوع الکار شد با مجله خبری آرادهمراه باشید.

مجری زن معروف خبر توقیف شد

المیرا شریفی مقدم ممنوع الکار شد

المیرا شریفی مقدم ممنوع الکار شد
المیرا شریفی ممنوع الکار شد، المیرا شریفی در مقدم ممنوع الکار شد

المیرا شریفی ممنوع الکار شد

به گزارش صفحه شخصی زارعی، شریفی پس از انتشار توییتی مبنی بر اتفاقی که برای بانوان کشورمان در دیدار تیم ملی با لبنان در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد رخ داد، ممنوع الکار شد.

خانم شریفی از مجریان شجاع صدا و سیما بود که در گذشته واکنش های شدیدی به مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم داشت.

المیرا شریفی مقدم ممنوع الکار شد
المیرا شریفی مقدم ممنوع الکار شد

این اتفاق در روزهای گذشته زمانی رخ داد که شایعه بازگشت عادل فردوسی پاور، یکی دیگر از مجریان محبوب تلویزیون، پس از چندین سال ممنوعیت پخش ویدیو، قوت گرفت، اما اخبار غیررسمی به جای اعلام آن، حاکی از ممنوع التصویری یک خبرنگار مشهور دیگر است. . .

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله المیرا شریفی مقدم ممنوع الکار شد ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد سریالی ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا