فیلم و موزیک

گستاخی عجیب طالبان در سایه مماشات ایران ؛ آن ها نمیدانند مرز چیست !!

گستاخی طالبان طالبان اخیراً جاده ای را در نزدیکی مرز با ایران خودسرانه و برخلاف پروتکل ها و قوانین مرزی ساخته اند.

با کمال تعجب، طالبان حتی نمی دانند که «نقطه صفر مرزی» چیست و تا کجا باید بروند. اخبار خوب را ادامه دهید طالبان در مرز ایران با مجله خبری آرادهمراه باشید.

گستاخی طالبان

وقاحت طالبان در مرز ایران

گستاخی طالبان
استکبار طالبان در مرز ایران، طالبان در مرز ایران

استکبار طالبان در مرز ایران

پس از خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان و ظهور مجدد طالبان در عرصه قدرت سیاسی در افغانستان، بسیاری از ناظران و تحلیلگران، با توجه به اینکه طالبان اساسا با اصول و قواعد حکومت داری و بسیاری از ساختارهای مرتبط در افغانستان ناآشنا هستند، پذیرفتند. یا حتی افغانستان را حذف کرد، به ویژه اشاره کرد که آنها (طالبان) احتمالاً اقدامات تنش‌آمیزی را انجام خواهند داد، به‌ویژه ناآگاهانه نسبت به کشورهای همسایه.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: اخیراً نیروهای طالبان در نزدیکی مرز افغانستان و ایران بدون رعایت اصول و مقررات مرزی و با هماهنگی طرف ایرانی تلاش می‌کنند تا عملیات راه‌سازی را انجام دهند که توسط مرزبانان ما به شدت هشدار داده شد و در نهایت متوقف شد. «مرز دوگارون» و «ایستگاه سینمایی اسلام کالا» به هم متصل می شوند.

بیشتر بخوانید:

در این زمینه بلافاصله تماس‌های سیاسی بین دو کشور برقرار شد و اندکی بعد، عنایت‌الله هرزمی، سخنگوی طالبان وزارت دفاع ملی، گفت که آنچه اخیراً در مرز افغانستان و ایران رخ داده است، “سوء تفاهم” است که این موضوع حل شده است. .

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله گستاخی طالبان ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد سریالی ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا