خودرو

گزارش تصویری گردهمایی خودروهای کلاسیک مرسدس بنز در باغ کتاب – مجله آراد

گزارش تصویری از مجموعه خودروهای کلاسیک مرسدس بنز در باغ کتاب
گزارش تصویری از مجموعه خودروهای کلاسیک مرسدس بنز در باغ کتاب

اولین مونتاژ خودروهای کلاسیک مرسدس بنز در سال جدید برگزار شد و باغ کتاب تهران میزبان این رویداد خودرویی بود. این کنفرانس به همت انجمن خودروهای تاریخی ایران و باشگاه مرسدس بنز در 30 اردیبهشت 1401 برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری مجله آراد، مجموعه خودروهای کلاسیک مرسدس بنز در باغ کتاب تهران از ساعت 17:30 آغاز شد و تا ساعت 20:30 ادامه داشت. این همایش گیرا توانست مخاطبان زیادی را به باغ کتاب تهران بکشاند و از سوی دیگر افرادی که برای گشت و گذار در این محیط فرهنگی و تفریحی آمده بودند با بازدید از خودروهای تاریخی مرسدس بنز فضای متفاوتی را تجربه کردند.

حتما بخوانید: کنفرانس خودروهای کلاسیک BMW برگزار شد

در این مجموعه خودروهای قبل از سال 2000 میلادی و همچنین تعداد قابل توجهی خودرو به استثنای مدل های گران قیمت و ارزشمند مرسدس بنز در ایران حضور داشتند. این همایش‌ها و گردهمایی‌های خودرویی که توسط باشگاه برندهای مختلف و انجمن خودروهای تاریخی ایران برگزار می‌شود، برای عموم آزاد بوده و همیشه توسط کانون‌ها و در سایت رسمی انجمن قابل اعلام است. چند روز قبل از رویداد

چندی پیش همایش خودروهای کلاسیک بی ام و در باغ کتاب تهران برگزار شد و در هفته های آینده رویدادهای مختلف خودرویی تاریخی در نظر گرفته شده است. تورهای طولانی مدت، رالی های خانوادگی، کنفرانس های مختلف و غیره. از جمله رویدادهای خودرویی است که در سال 1401 توسط انجمن خودروهای تاریخی ایران برگزار می شود.

پایگاه خبری مجله آراد

عکس ها: علیرضا پاداش / مجله آراد

آخرین اخبار و ویدیوهای خودرو را در کانال های مجله خبری آرادتلگرام، آیگپ و اینستاگرام دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا