فیلم و موزیک

کنسرت همایون شجریان در دبی ؛ پاسخ دندان شکن همایون شجریان به ابی!

کنسرت همایون شجریان در دبی او روی صحنه رفت و ترانه هایی چون سرزمین عشق های من، شعری از بچمن محمدزاده و زنده یاد اسحق انور را اجرا کرد.

گروهی به سرپرستی همایون شجریان در 12 اردیبهشت 1401 در دبی امارات روی صحنه رفتند و قطعاتی از بچمن محمدزاده و زنده یاد اسحاق انور را اجرا کردند. اخبار خوب را ادامه دهید کنسرت شجریان در دبی با مجله خبری آرادهمراه باشید

کنسرت همایون شجریان در دبی

کنسرت شجریان دبی

کنسرت همایون شجریان در دبی
کنسرت شجریان دبی، همایون شجریان دبی

همایون شجریان دبی

همایون شجریان متولد 31 اردیبهشت 1354 در تهران و فرزند محمدرضا شجریان و برادر مویگان شجریان است. او یکی از خوانندگان موسیقی ایرانی است و تنبک و ویولن می نوازد. همایون شجریان از ده سالگی نزد پدرش خوانندگی را با خواهرانش آغاز کرد و در دوران بلوغ به شدت به فن آواز و صدابرداری تسلط یافت.

فیلم کنسرت همایون شجریان در دبی

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله کنسرت همایون شجریان در دبی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا