فیلم و موزیک

کشتی گیری که بدون دادن یک امتیاز قهرمان جهان شد [+عکس]

کشتی‌گیری که بدون از دست دادن حتی یک امتیاز قهرمان جهان شد. این کشتی گیر آذربایجانی موفق شد بدون کسب یک امتیاز طلای جهان را از آن خود کند.

الدانیز عزیزلی کشتی گیر وزن 55 کیلوگرم آذربایجانی طلای جهان را از آن خود کرد. در آینده با مجله خبری آرادهمراه باشید.

کشتی‌گیری که بدون از دست دادن حتی یک امتیاز قهرمان جهان شد

  • کشتی قهرمانی جهان
قهرمانی کشتی فرنگی آذربایجان
قهرمانی کشتی فرنگی آذربایجان

الدانیز عزیزلی کشتی گیر آذربایجانی در پایان رده بندی و فینال چهار وزن نخست مسابقات قهرمانی جهان موفق شد در وزن 55 کیلوگرم به مدال طلا دست یابد.

عزیزلی که پیش از این یک مدال طلا و دو برنز در کارنامه خود داشت و سال گذشته در اسلو مدال برنز را کسب کرده بود، با شکست تمامی رقبای خود بدون دادن حتی یک امتیاز قهرمان مسابقات امسال شد.

عزیزلی در فینال موفق شد 8 بر صفر تسورتسومیا از گرجستان را شکست دهد و قبل از این مبارزه با نتیجه 8 بر 0 (یک مبارزه) پیروز شد و در سایر مسابقات بدون از دست دادن امتیاز (دو مبارزه) که پیشتاز بود با نتیجه 9 بر صفر پیروز شد. تا با کسب 34 امتیاز قهرمان سبک وزن شود.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله کشتی‌گیری که بدون از دست دادن حتی یک امتیاز قهرمان جهان شد ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا