فیلم و موزیک

کسب تروفی پلاتینیوم Elden Ring توسط درصد قابل توجهی از گیمرها

طبق آمار شبکه پلی استیشن، در مقایسه با بسیاری از بازی های دیگر، درصد قابل توجهی از بازیکنان برنده جایزه Elden Ring Platinum Trophy شده اند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، ظاهرا بیش از هفت درصد از گیمرها موفق به کسب جایزه Platinum Alden Ring شده اند. تقریباً دو ماه از انتشار Elden Ring می گذرد و مواردی مانند طراحی این بازی جهان باز کاربران بیشتری را به سمت جدیدترین FromSoftware جذب کرده است. با این حال، بازی همچنان چالش های خود را دارد و اگر بخواهید آن را به حداقل برسانید، شما را مجازات می کند.

نکته جالب در مورد آلدن رینگ این است که دو ماه پس از انتشار، 7.9 درصد از بازیکنان پلی استیشن برنده جایزه Platinum Trophy شده اند. ما ممکن است اعداد زیادی را در سطح نبینیم، اما در مقایسه با دیگر ساخته های دریایی و حتی بازی هایی مانند God of War و Assassin’s Creed Valhalla عملکرد خوبی داریم.

در این میان می‌خواهم به این نکته اشاره کنم که Elden Ring از نظر درصد تروفی‌های پلاتین بهترین عملکرد را در بین Framesoft ندارد، زیرا این رقم حداقل در حال حاضر برای Sekiro: Shadows Die Twice با 9.6 درصد موجود است. البته به خاطر داشته باشید که هر چه تعداد بازیکنان در یک بازی بیشتر باشد، کسب پلاتین برای گیمرهای موفق سخت تر می شود.

این آمار نشان می دهد که کاربران بیشتری نسبت به قبل در تلاش برای بردن جام پلاتینیوم و رفع تمامی چالش های بازی هستند. بنابراین پیش بینی می شود این آمار ماه به ماه افزایش یابد. درصد ذکر شده تنها حدود دو ماه پس از انتشار آلدن رینگ دریافت شد. در زیر می توانید مقایسه ای بین درصد کسب جایزه پلاتینیوم توسط بازیکنان آلدن رینگ و تعدادی بازی دیگر را مشاهده کنید و نظر خود را با ما در میان بگذارید.

  • بازی Ghost of Tsushima با 13.6%
  • بازی Elden Ring با 7.9%
  • بازی Bloodborne با 6.5%
  • دارک سولز III با 5.3 درصد
  • بازی God of War محصول 2018 با 4.7 درصد
  • بازی Assassin’s Creed Valhalla با 2.4 درصد

آلدن رینگ موفق شد امتیاز 9.5 را از آراد نیوز بگیرد. آراد نیوز در توضیح نقد بازی Elden Ring نوشت:

Alden Ring تجربه داستان‌گویی مشابهی با دیگر ساخته‌های دریایی ارائه می‌کند، اما از نظر گیم‌پلی، یک بسته کامل و تقریباً کامل با انواع روش‌های مبارزه بر اساس مهارت‌ها، سلاح‌ها و جادو است. اگرچه مینی باس بازی می توانست تنوع بیشتری داشته باشد، اما طراحی دنیای بازی و بیس اولیه به بهترین شکل ممکن انجام شد. آلدن رینگ مخاطبان خود را نزدیک به 60 ساعت سرگرم می کند، اما دنیای اسرارآمیز آن به گونه ای طراحی شده است که برای پی بردن به تمام رازها و رازهای آن باید زمان بیشتری صرف کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا