فیلم و موزیک

کریستین اریکسن ستاره دانمارکی سابق تاتنهام و اینتر به منچستریونایتد پیوست

کریستین اریکسون منچستر ; ستاره سابق تاتنهام هاتسپر و اینترمیلان با قراردادی سه ساله به شیاطین سرخ منچستر پیوست.

دقایقی پیش باشگاه منچستریونایتد رسما از جذب کریستین اریکسن خبر داد. اخبار را ادامه دهید منچستریونایتد کریستین اریکسن با مجله خبری آرادهمراه باشید.

کریستین اریکسون منچستر

کریستین اریکسن در منچستریونایتد

کریستین اریکسون منچستر
کریستین اریکسن به منچستریونایتد پیوست کریستین اریکسن به منچستریونایتد پیوست

کریستین اریکسن به منچستریونایتد پیوست

قرارداد کریستین اریکسن ستاره 30 ساله دانمارکی با برنتفورد دو هفته پیش به پایان رسید و او بازیکن آزاد شد. اریکسن که شخصا با منچستریونایتد به توافق رسیده بود، امروز رسما قراردادی سه ساله با شیاطین سرخ امضا کرد و فصل آینده در اولدترافورد بازی خواهد کرد.

کریستین اریکسون منچستر
کریستین اریکسن در منچستریونایتد، منچستر یونایتد کریستین اریکسن

کریستین اریکسن پس از امضای قرارداد با منچستریونایتد در مصاحبه ای با سایت این باشگاه گفت: منچستریونایتد یک باشگاه خاص است و من بی صبرانه منتظر شروع دوران حرفه ای ام هستم. من قبلاً افتخار حضور در اولدترافورد و بازی به عنوان حریف را داشته ام، اما بازی در اولدترافورد با پیراهن قرمز منچستریونایتد احساس شگفت انگیزی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله کریستین اریکسون منچستر ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا