خودرو

کراس اوورهای VGV در راه بازار ایران – مجله آراد

کراس اوورهای VGV در راه بازار ایران
کراس اوورهای VGV در راه بازار ایران

همانطور که گفته می شود نشان چینی VGV مذاکرات مونتاژ کراس اوورهای خود در ایران را آغاز کرده است. منابع آگاه ادعا می کنند که خودروهای VGV به احتمال زیاد توسط یکی از بزرگترین و به احتمال زیاد خودروسازان دولتی به فروش خواهند رسید.

به گزارش پایگاه خبری مجله آراد، نشان VGV که در تولید خودرو فعال است، یکی از شعبه های سینوترک به حساب می آید و می خواهد با کراس اوورهای خود در بازار ایران حضور داشته باشد. VGV در حال حاضر در حال مونتاژ کراس اوورهای U70، U75 و U75 Plus است و نتوانسته است سهم بازار قابل قبولی در چین با سه محصول سواری به دست آورد.

محصولات VGV از موتورهای 1.5 لیتری توربو با قدرت 156 مجله خبری آراداستفاده می کنند. و موتورهای 2 لیتری توربوشارژ با 224 مجله آراد. این خودروساز چینی با ارائه تجهیزات نسبتاً لوکس سعی در جلب توجه مشتریان در بازارهای نوظهور داشته است. قیمت کراس اوورهای VGV بسته به عملکرد و نیروی محرکه از 77900 یوان تا 151900 یوان متغیر است. این خودروساز چینی اخیرا از یک پیکاپ با نام VX7 رونمایی کرد که در عرضه این محصول چندان موفق نبود.

حال باید منتظر ماند و دید آیا محصولات وی جی وی چینی در سال 1401 وارد بازار ایران می شود و آیا ممکن است یکی از خودروسازان بزرگ کشور با عرضه کراس اوورهای این برند چینی تنوع را برای سبد محصولات خود در نظر بگیرد؟ البته لازم به ذکر است که برند VGV یکی از بهترین خودروسازان چینی نیست و مانند بسیاری از محصولات چینی موجود در بازار امروز ایران نمی تواند عملکرد متفاوتی را به مشتریان ارائه دهد.

پایگاه خبری مجله آراد

آخرین اخبار و ویدیوهای خودرو را در کانال های مجله خبری آرادتلگرام، آیگپ و اینستاگرام دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا