فیلم و موزیک

کاهش اندازه‌ی جعبه‌های نینتندو سوییچ

نینتندو اعلام کرده است که قصد دارد کنسول نینتندو سوییچ را کوچکتر کند.

دیروز نینتندو تایید کرد که به منظور افزایش سرعت تولید و ارسال کنسول محبوب سوییچ، قصد دارد از طراحی جدیدی در بسته بندی این کنسول استفاده کند. طبق گزارش منتشر شده توسط موسسه آماری Nikkei، نینتندو قصد دارد از ابتدای آگوست سال جاری با کاهش 20 درصدی حجم بسته بندی کنسول سوییچ، سرعت جابجایی و ارسال این محصول را بهبود بخشد.

با توجه به اینکه اندازه جعبه نسخه معمولی نینتندو سوییچ حدود 14 درصد بزرگتر از مدل OLED است، این تغییر اندازه احتمالاً باعث می شود که اندازه بسته بندی مدل معمولی این کنسول نسبت به سایر مدل های سوییچ کوچکتر شود. هنوز مشخص نیست که آیا تغییراتی در بسته بندی و ابعاد کنسول های Nintendo Switch Old و Nintendo Switch Lite وجود دارد یا خیر.

کاهش اندازه‌ی جعبه‌های نینتندو سوییچ

همچنین در اوایل ماه جاری و طی گزارش مالی این شرکت، نینتندو اعلام کرد که به دلیل کمبود قطعاتی که در تولید وسایل الکترونیکی استفاده می شود و بسیاری از صنایع با کمبود عرضه دست و پنجه نرم می کنند، میزان تولید و فروش کنسول های سوییچ حدود 23 درصد نسبت به سال قبل کاهش داشته است. با این حال، مدیرعامل نینتندو در مصاحبه ای با Nikkei تایید کرد که این شرکت در تلاش است تا با افزایش قیمت محصولات خود این ضررها را جبران نکند.

بر اساس مصاحبه با Nikkei، نینتندو تا پایان سال مالی جاری در سال 2023 برنامه‌ای برای معرفی یا عرضه نسخه بهبودیافته از سخت‌افزار سوییچ ندارد. شایعات در ماه‌های اخیر می‌گویند که مشکلات تولید الکترونیک به دلیل کمبود قطعات در سال‌های اخیر باعث شده است. نینتندو را تحت فشار قرار داد تا انتشار نسخه ارتقا یافته یا جدید سخت افزار سوییچ را تا سال 2024 به تعویق بیندازد.

البته برخی از تحلیلگران معتقدند با توجه به اینکه با شروع سال جدید وارد ششمین سال از عرضه اولیه این کنسول محبوب می شویم، ممکن است تا پایان سال 2023 شاهد معرفی نسل بعدی کنسول های بازی نینتندو باشیم. .

نظر کاربران آراد نیوز در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا