تکنولوژی

کارخانه تسلا آلمان به بزرگ‌ترین کارفرما صنعتی برلین تبدیل می‌شود

تسلا یکی از بزرگترین شرکت های خودروسازی در جهان است که با معرفی نسخه جدید خودروهای برقی توانسته اشتیاق مردم جهان را برای استفاده از چنین محصولاتی افزایش دهد. اکنون طبق آخرین اخبار، کارخانه تسلا آلمان به بزرگترین کارفرمای صنعتی در برلین تبدیل خواهد شد. با ترنجی همراه باشید

کارخانه تسلا آلمان گام های بلندی در جهت اهداف این شرکت خواهد برد

به گزارش رسانه آلمانی Tagesspiegel، یعنی کارخانه آلمانی تسلا در حال حاضر بزرگترین کارفرمای صنعتی در برلین است. تسلا قصد دارد دستمزد کارگران کارخانه را 6 درصد افزایش دهد. به گفته INSIDEEVs، کارخانه آلمانی تسلا در چند ماه گذشته بزرگتر از قبل شده است. این شرکت تاکنون حدود 5000 کارمند استخدام کرده است.

کارخانه تسلا در آلمان

زمانی که کارخانه در آینده به ظرفیت کامل برسد، تسلا انتظار دارد که کارخانه حدود 12000 کارگر داشته باشد. اگرچه این کارخانه در ماه مارس امسال افتتاح شد، اما در حال حاضر حدود 1000 خودرو در هفته تولید می کند. در همین حال، INSIDEEVs تخمین می زند که این کارخانه تا پایان سال قادر به تولید حدود 3000 خودرو در هفته خواهد بود.

کارخانه تسلا در برلین مدل 3 را در آینده تولید خواهد کرد

زمانی که تسلا میلیاردها دلار برای ساخت این کارخانه سرمایه گذاری کرد، تخمین زد که ظرفیت نهایی تولید سالانه به 500000 خودرو برسد. با این حال، این شرکت برای نوسازی این کارخانه مهم و ایجاد سیستم شیفت، هفته آینده کارخانه را به مدت 10 روز تعطیل می کند. در حال حاضر کارخانه آلمانی تسلا فقط مدل Y را تولید می کند.

این شرکت برنامه هایی برای این کارخانه برای تولید مدل 3 در آینده دارد. با این حال، هیچ اطمینانی وجود ندارد که کارخانه مدل S و مدل X را تولید کند. در حال حاضر، نسخه های جدید مدل S و Y در اروپا موجود نیستند. در عین حال این شرکت در سایت اروپایی خود زمان تخمینی تحویل این دو خودرو را نشان نداده است. غول تولید خودروهای الکتریکی آمریکا در سه ماهه دوم سال جاری حدود 258580 دستگاه خودرو تولید کرده است.

کارخانه تسلا در آلمان

مطابق با GizChinaاین شرکت در سه ماهه اول 305407 دستگاه خودرو تولید کرده است. در مجموع، تسلا در نیمه اول سال جاری حدود 563987 خودروی الکتریکی تولید کرده است. علاوه بر این، این شرکت در مسیر تحویل بیش از 1 میلیون خودرو در سال جاری است. لازم به ذکر است که اکثر خودروهای تولید شده توسط تسلا در سال جاری از کارخانه تسلا در شانگهای می باشد. تنها در ماه گذشته، کارخانه شانگهای بیش از 70000 خودرو تولید کرد. نظر شما در مورد کاربران مجله آراددر این مورد چیست؟ آیا تسلا بالاخره می تواند نبض بازار خودروی اروپا را در دست بگیرد؟ به نظر شما تسلا برای رسیدن به چنین هدفی باید چه کاری انجام دهد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا