فیلم و موزیک

ژان کارلوس استقلال ؛ پیوستن ژان کارلوس به استقلال منتفی شد

ژان کارلوس استقلال . استقلالی ها به نامه باشگاه برزیلی پاسخ ندادند! پیوستن ژان کارلوس به استقلال رد شد. ادامه مطلب استقلال ژان کارلوس با مجله خبری آرادهمراه باشید.

جدال با ژان کارلوس بدون نتیجه به پایان رسید و انتقال این بازیکن به جمع “آبی ها” منتفی شد.

ژان کارلوس استقلال

پیوستن ژان کارلوس به استقلال منتفی شد

پیوستن ژان کارلوس به استقلال، استقلال ژان کارلوس
پیوستن ژان کارلوس به استقلال، استقلال ژان کارلوس

اگرچه گفته می شد باشگاه استقلال به فکر جذب ژان کارلوس بازیکن برزیلی است اما این موضوع منتفی شد. مدیر برنامه های ژان کارلوس در مصاحبه ای اعلام کرد که با یک مدیر برنامه های ایرانی در ارتباط است تا کارلوس به استقلال برود اما هیچ صحبت رسمی بین دو باشگاه صورت نگرفته است. ژان کارلوس حتی دو هفته پیش پس از یکی از دیدارهای نائوچیکو از هواداران این تیم خداحافظی کرد اما پس از قطع مذاکرات با استقلال تصمیم گرفت فعلا در این تیم بماند.

بیشتر بخوانید:

ژان کارلوس استقلال

پیوستن ژان کارلوس به استقلال، استقلال ژان کارلوس
پیوستن ژان کارلوس به استقلال، استقلال ژان کارلوس

مذاکرات انتقال ژان توسط دیویدسون اندروز، مدیر برنامه های این بازیکن، با یکی از عوامل فیفا به نام رضا فیض بخش انجام شد، اما این مذاکرات هرگز بین باشگاه ها انجام نشد. نائوچیکو از طریق مدیر برنامه های ژان نامه ای ارسال کرد و اعلام کرد که حاضر است با مدیران استقلال صحبت کند و حتی مبلغی را که حاضر به مذاکره است تعیین کند اما هرگز از تیم ایرانی پاسخی دریافت نکرد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله ژان کارلوس استقلال ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا