خودرو

چهارده محصول جدید در چهارمین نمایشگاه خودروی تهران رونمایی می شود – مجله آراد

چهارده محصول جدید در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران رونمایی می شود
چهارده محصول جدید در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران رونمایی می شود

علیرضا اعجازی مدیر چهارمین نمایشگاه خودرو تهران امروز در نشست خبری از عرضه چهارده محصول جدید در گردهمایی خودروسازان خبر داد. نمایشگاه خودرو تهران 1401 از 27 تا 20 اردیبهشت ماه در شهر آفتاب برگزار می شود.

حتما بخوانید: جزئیات و اسامی شرکت های حاضر در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران اعلام شد

مجری چهارمین نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب در نشست خبری با اشاره به اینکه 25 شرکت خودروسازی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت، از برگزاری چهارمین نمایشگاه خودرو با حضور مهمانان خارجی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اسبخبر، علیرضا اعجازی در این خصوص توضیح داد: بازار خودرو در ایران همواره برای شرکای خارجی جذاب بوده و در شرایط تحریم بخشی از تردد قطع نشده و حتی این ارتباط باقی مانده است. اما باید شرایط همکاری مجدد برای حضور شرکت های خارجی در این نمایشگاه فراهم شود.

اما نمی توان پذیرفت که این نمایشگاه بین المللی نیست. زیرا تمامی خودروسازان داخلی به همراه محصولات تولید شده همراه با شرکای خارجی خود در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

وی با تاکید بر اینکه قطعا مهمانان خارجی در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران حضور خواهند داشت، گفت: این نمایشگاه با حضور سرمایه گذاران چینی و شرکای فعلی شرکت های خودروسازی داخلی برگزار می شود. البته از کشورهایی مانند ترکیه و کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز مهمانانی خواهیم داشت.

نقض شرایط فروش

مجری چهارمین نمایشگاه خودروی آفتاب همچنین افزود: نمایشگاه خودرو تهران با مجوز وزارت صمت برگزار می شود و در نتیجه از حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت برخوردار خواهیم بود. البته موضوع پیش فروش خودروسازان از سامانه یکپارچه که از سوی وزارت صمت اعلام شد، برنامه های فروش محصولات در نمایشگاه خودرو تهران را مختل کرد. اما این مشکلی برای این نمایشگاه ایجاد نکرد.»

فرصت تست خودروهای جدید در نمایشگاه شهر خورشید.

عجزی همچنین درباره امکانات نمایشگاه خودرو تهران توضیح داد: نمایشگاه خودرو همیشه مورد استقبال بوده است. از این رو برنامه هایی در نظر گرفته شده است تا مردم بتوانند از محصولات جدید خودروسازان داخلی که در این نمایشگاه ارائه می شود و البته تست درایو بازدید کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه زمان برگزاری نمایشگاه خودرو تهران باید با نظر کارشناسان این حوزه در بهمن ماه برگزار شود، گفت: البته طبق پیش بینی ها نمایشگاه بعدی در بهمن ماه برگزار می شود. اما باید ببینیم در ادامه چه اتفاقی می‌افتد.»

چهارده محصول جدید در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران رونمایی می شود
چهارده محصول جدید در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران رونمایی می شود

حذف عوارض خروج از شهر تهران

یکی از اعضای هیئت مدیره و رئیس شرکت نمایشگاه های بین المللی آفتاب در نشست خبری چهارمین نمایشگاه خودرو تهران با بیان اینکه این نمایشگاه پس از وقفه برگزار می شود، گفت: در صورت استفاده به نفع مردم است و شاهد ترافیک نخواهیم بود. امیدواریم این نمایشگاه خودرو در شرایط بهینه برگزار شود.»

عباس تدقاسی نژاد در خصوص دسترسی به چهارمین نمایشگاه خودرو تهران نیز تاکید کرد: تدابیری برای سهولت تردد و دسترسی به نمایشگاه از جمله حذف مالیات در شهر تهران در شهر آفتاب اندیشیده شده و این موضوع را پیگیری کرده ایم. موافقت کرد. . بوده است. همچنین انتظار می رود خانواده ها در بازدید از این نمایشگاه از فضای سبز مجموعه شهر آفتاب به عنوان مکانی برای استراحت استفاده کنند.

وی ادامه داد: از این نمایشگاه بازدیدکننده ای نخواهیم پذیرفت و سعی کرده ایم مواردی که باعث ایجاد مزاحمت و مشکل می شود را برطرف و این نمایشگاه را در بهترین شرایط ممکن برگزار کنیم.

معرفی چهارده محصول جدید در نمایشگاه خودرو تهران 1401

تدقدی نژاد گفت: برخی تصور می کردند با وجود تحریم ها، صنعت خودروسازی ایران رو به افول است. اما خط تولید به حالت عادی بازگشته و نسبت به ابتدای سال 1397 باز هم با برنامه ریزی دولت و سرمایه گذاری بخش خصوصی، خودروسازان محصولاتی برای ارائه در این نمایشگاه دارند که باید 12 تا 14 محصول جدید این نمایشگاه را ارائه کنند.

به همین دلیل گزارش چهارمین نمایشگاه بین المللی آفتاب از 27 تا 30 اردیبهشت ماه پذیرای عموم علاقمندان و علاقه مندان به صنعت خودرو خواهد بود. همچنین بیست و ششم اردیبهشت برای خبرنگاران و مسئولان در نظر گرفته شده است.

غرفه پایگاه خبری مجله خبری آرادو مجموعه خودرو در ورودی تالار ملل و A5 قرار دارد و پذیرای مخاطبان و علاقه مندان به خودرو خواهد بود.

پایگاه خبری مجله آراد

عکس ها: علیرضا پاداش / مجله آراد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا