تکنولوژی

چراغ های پشتی ناتینگ فون ۱ دقیقاً چه کاری انجام می‌دهند؟

اگر تصاویر Nothing Phone 1 را در مجله خبری آراددیده باشید، احتمالاً از خود پرسیده اید که ویژگی های نور پس زمینه Nothing Phone 1 چیست؟ ما در اینجا به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

توجه داشته باشید که Phone 1 گوشی متوسط ​​شما نیست. حتی اگر ویژگی های فنی و ویژگی های نرم افزاری آن را در نظر نگیریم، این گوشی با قاب پشتی شفاف و نوارهای LED جذاب، متعلق به آینده است و شبیه هیچ گوشی ای است که تاکنون در بازار دیده اید. ناتینینگ نور پس‌زمینه Notting Phone 1 را «رابط Glyph» نامید و از آن به عنوان یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های اولین گوشی خود یاد کرد. اما آیا می دانستید که این نوارهای LED عقب فقط برای زیبایی دستگاه نیستند؟

بیشتر بخوانید:

5 ویژگی منحصر به فرد Notting Phone 1

رابط کاربری Glyph اساسا یک روش منحصر به فرد برای ارائه اطلاعات به کاربر است. در واقع، ایده پشت طراحی این رابط کاربری نوری این است که به کاربر اجازه دهد بفهمد در داخل گوشی چه اتفاقی می افتد، حتی اگر گوشی روی میز با صفحه نمایش روشن باشد.

ویژگی های نور پس زمینه Notting Phone 1

اعلان های تماس

نکات برجسته Notting Phone 1

اول از همه، این نوارهای LED به گونه ای طراحی شده اند که در صورت لمس کاربر، یک الگوی نور خاص تولید کنند. بسته به فردی که با شما تماس می گیرد، این الگوی نور می تواند متفاوت باشد و رقص نور منحصر به فردی را به نمایش بگذارد.

این به کاربر این امکان را می‌دهد تا بداند چه کسی در خط است حتی اگر تلفن در حالت بی‌صدا باشد. این ویژگی همچنین ممکن است به محافظت از حریم خصوصی کاربر کمک کند. زیرا هیچ کس نمی داند چراغ رقص پشت تلفن شما به چه معناست.

اطلاعیه های برنامه

نکات برجسته Notting Phone 1

دومین کاربرد نور پس زمینه در Notting Phone 1 تشخیص اعلان های دریافتی از برنامه های مختلف است. به عنوان مثال، می‌توانید الگوهای مختلف نور را برای اعلان‌های ایمیل، شبکه‌های اجتماعی، پیام‌های فوری و موارد دیگر تنظیم کنید.

یکی از منحصربه‌فردترین ویژگی‌های Nothing Phone 1 قابلیتی به نام «Flip to Glyph» است. وقتی این قابلیت با قرار دادن گوشی روی میز کنار صفحه فعال می شود، حالت بی صدا به طور خودکار فعال می شود و فقط اعلان های دارای نور پس زمینه فعال می شوند.

وضعیت شارژ گوشی

نکات برجسته Notting Phone 1

در پایان به یکی از ویژگی های جذابی که Glyph Interface در اختیار کاربران Notting Phone قرار می دهد اشاره می کنیم. هنگام شارژ این گوشی، نوارهای LED در پشت می توانند وضعیت باتری گوشی را نشان دهند. همین وضعیت در مورد استفاده از فناوری شارژ بی سیم معکوس نیز صدق می کند. علاوه بر این، روشنایی نور پس زمینه این گوشی جذاب به راحتی قابل تنظیم است.

نکات برجسته Notting Phone 1

به طور کلی، رابط Glyph چیزی بیش از یک چهره زیبا به Notting Phone می دهد. این می تواند استفاده متفاوت از قاب پشتی در گوشی های هوشمند باشد. اینکه آیا ایده شرکت Nutting مورد پذیرش عموم قرار خواهد گرفت یا خیر، سوال دیگری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا