فیلم و موزیک

چاقو کشی در دانشگاه اصفهان ؛ دختر دانشجو توسط پسر همکلاسی اش کاردآجین شد!

پیرسینگ در دانشگاه اصفهان حال عمومی دانشجوی پرستاری این دانشگاه که چند روز پیش مورد حمله با چاقو قرار گرفت مساعد ارزیابی می شود.

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان حدود 10000 دانشجو و 1000 مدرس دارد که با داشتن 10 دانشکده و 49 مرکز تحقیقاتی و پژوهشکده یکی از بهترین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور است. اخبار خوب را ادامه دهید چاقو زدن با چاقو در دانشگاه اصفهان با مجله خبری آرادهمراه باشید.

پیرسینگ در دانشگاه اصفهان

چاقو زدن با چاقو در دانشگاه اصفهان

پیرسینگ در دانشگاه اصفهان
سوراخ کردن دانشگاه اصفهان، چاقوکشی در دانشگاه اصفهان

پیرسینگ در دانشگاه اصفهان

نورالدین سلطانیان روز سه شنبه افزود: این دانش آموز مورد حمله با چاقو یکی از همکلاسی های خود قرار گرفت و با چهار ضربه به بدن مجروح و به بیمارستان منتقل شد. حال او در حال حاضر مساعد است و امروز یا فردا امکان پذیر است.» از بیمارستان مرخص شوید.

وی با بیان اینکه خانواده دانشجوی کتک خورده از این دانشجو شکایت کرده اند، خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز از این فرد با شکایت از جرائم عمومی، تشویق اذهان و اخلال در نظم دانشگاه شکایت کرده است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله پیرسینگ در دانشگاه اصفهان ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد سریالی ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا