فیلم و موزیک

پیشکسوت تکواندو درگذشت ؛‌‌ رحیم صفایی به علت بیماری دارفانی را وداع گفت

رحیم صفایی داور و مربی بین المللی تکواندو کشورمان که سال ها به عنوان دبیر کمیسیون داوران فدراسیون فعالیت می کرد، امروز (شنبه) درگذشت.

پیشکسوت تکواندو کشورمان پس از یک دوره طولانی بیماری درگذشت. اخبار خوب را ادامه دهید رحیم صفایی درگذشت با مجله خبری آرادهمراه باشید.

رحیم صفایی

رحیم صفایی درگذشت

رحیم صفایی
پیشکسوت تکواندو درگذشت، رحیم صفایی درگذشت

پیشکسوت تکواندو درگذشت

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رحیم صفایی داور و مربی بین المللی کشورمان که سال ها به عنوان دبیر کمیسیون داوران فعالیت می کرد، شنبه شب 16 خردادماه پس از مدت ها بیماری به وطن بازگشت. .

بر همین اساس هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو در پیامی درگذشت این پیشکسوت و داور نامدار بین المللی تکواندو کشورمان را به بازماندگان و خانواده تکواندو تسلیت گفت.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله رحیم صفایی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا