ساختمان

پیشرفت قابل تحسین طرح ملی مسکن سیرجان – مجله آراد

پیشرفت خیره کننده طرح ملی مسکن سیرجان

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان در نشست با مسئولان مسکن گفت: سیرجان ارائه دهنده طرح های حمایتی از نهضت ملی مسکن استان و کشور، 1300 واحد از تعاونی مسکن در میدان شورا و 230 واحد است. واحدهایی از نمایندگی بنیاد مسکن در منطقه فیروزآباد سیرجان. قابل توجه و قابل توجه در دست ساخت است.

نشست تدوین طرح ملی مسکن

به گزارش مجله خبری آراد- در نشستی با مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان، معاونان مسکن و راهسازی، املاک و امور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی و شهباز حسن پور رئیس مجلس شورای اسلامی نماینده و نماینده سیرجان و بردسیر اسلامی و فرمانداران دستگاه های اجرایی شهرستان به سرپرستی بهاءالدین فرماندار سیرجان آخرین وضعیت نهضت ملی مسکن در آن شهرستان را مورد بررسی قرار دادند.

سیرجان موتور محرکه است

حاجی زاده مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: سیرجان موتور محرکه طرح های حمایتی از نهضت ملی مسکن استان و کشور محسوب می شود. بیش از 1200 واحد تکمیل و به متقاضیان تحویل داده شده است. مابقی پروژه ها با 30 درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است.«سیرجان 1300 واحد از طریق تعاونی مسکن در میدان شورا و 230 واحد از کارگزار بنیاد مسکن در منطقه فیروزآباد با پیشرفت فیزیکی شگفت انگیز ساخته شده و پروژه جدیدی را تعیین می کنیم. برای متقاضیان پیچیده

وی همچنین گفت: متقاضیان مسکن نهضت ملی مسکن در استان کرمان که ثبت نام کرده اند در اسرع وقت نسبت به دریافت کارت خود در سامانه اقدام و با توجه به وضعیت خود با دفاتر پست شهرستان جهت اصلاح، ویرایش و ثبت محضری تماس حاصل نمایند. تعهدنامه. مدارک درخواستی را بارگذاری کنید تا تا پایان هفته آینده تعیین تکلیف شود. در غیر این صورت از سیستم حذف خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا