تکنولوژی

پوستر رسمی Thor 4 ناتالی پورتمن را در نقش مایتی ثور نشان می‌دهد

پس از انتشار اولین تریلر فیلم Thor: Love and Thunder، پوستر رسمی Thor 4 منتشر شد که ناتالی پورتمن را در نقش میتی ثور نشان می دهد. تاریخ انتشار رسمی Thor: Love and Thunder 8 جولای (17 جولای) خواهد بود. در کمتر از سه ماه، پوستر رسمی Thor 4 که اخیراً در توییتر مارول منتشر شده است، ثور جدید مارول را با بازی ناتالی پورتمن نشان می دهد. انتظار بیشتری داشته باشید.

پوستر رسمی Thor 4 منتشر شد

فیلم Thor: Love and Thunder با بازی کریس همسورث، ناتالی پورتمن، کریستین بل، تسا تامپسون، راسل کرو، جیمی الکساندر، تایکا وایتی، کریس پرث، وین دیزل، کارن جیلان، بردلی کوپر، پم کلمنتی و همچنین جف گلدبل در ماه جولای اکران می شود. 8، 2022 (17 ژوئیه 1401).

قیمت روز گوشی در بازار ایران

در پوستر دیگری که این فیلم منتشر کرده است، تصویر کریس همسورث را در نقش همیشگی خود می بینیم که سلاح Storm Breaker را در دست دارد. تفاوت این دو پوستر در این است که در پوستر همسورث عبارت “The one and only” را می بینیم که نشان دهنده ثور اصلی است. اما در پوستر پورتمن عبارت «The one is not the only» را می بینیم که احتمالاً به این معنی است که یک ثور جدید در راه است.

همانطور که در اولین تریلر فیلم Love and Thunder دیدیم، کریس همسورث از عبارت “این گروه ها زمانی برای نبرد استفاده می شدند” استفاده می کند. اکنون آنها ابزار غیرشخصی صلح هستند. من باید دقیقا بدانم کی هستم.» او به فرم اولیه خود باز می گردد و سپس با نگهبانان کهکشان وارد ماجراجویی جدیدی می شود. ثور نیز در تلاش است تا بعد از بازی آرامش پیدا کند و جایگاه خود را در جهان پیدا کند، اما در این بین کریستین بیل به عنوان قصاب خدایان که قسم خورده است همه خدایان را نابود کند، صلح و آرامش را به هم می زند. جین فاستر بازیگر فیلم The Dark World نیز به لایتنینگ در نبرد با قصاب خدایان می پیوندد که تهدیدی بزرگ برای ثور است.

چهارمین فیلم ثور نه تنها نگهبانان کهکشان را نمایش می دهد، بلکه راسل کرو را در نقش زئوس، خدای جدید MCU نیز خواهد دید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد پوستر رسمی Thor 4 چیست؟ لطفا نظرات خود را با سایت خبری آرادبه اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا