فیلم و موزیک

پشت پرده برکناری ناصر حجازی پس از 15 سال ؛ وقتی هیئت مدیره مربی استقلال را دور زد!

ماجرای دعوای ناصر حجازی با هیئت مدیره استقلال به عصر بازی با مس کرمان برمی گردد که مدیران ارشد آبی پوش به هتل استقلال می روند…

خبرنگار نزدیک به علی فتح زاده راز حذف ناصر حجازی از استقلال را فاش کرد. اخبار خوب را ادامه دهید دعوای ناصر حجازی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

ماجرای دعوای ناصر حجازی

ماجرای برکناری ناصر حجازی

ماجرای دعوای ناصر حجازی
ناصر حجازی، ماجرای برکناری ناصر حجازی

ماجرای دعوای مرحوم ناصر حجازی و هیئت مدیره در دوران استقلال به شب بازی با مس کرمان برمی گردد. زمانی که مدیران ارشد آبی ها به هتل محل اقامت استقلال می روند، حجازی ترجیح می دهد به جای ملاقات با بایرن مونیخ در بوندس لیگا تماشا کند.

ناصر حجازی پس از هشت سال در تیرماه ۱۳۸۶ به استقلال بازگشت. علی فتح الله زاده به هواداران استقلال قول داد که در صورت مدیرعامل شدن، نیمکت خود را به تیم مردی که جایگاه ویژه ای در دل هواداران دارد واگذار کند و پس از دریافت حکم مدیرعامل وقت استقلال از سوی رئیس وقت سازمان تربیت بدنی، حجازی را به عنوان سرمربی انتخاب کرد.

عصر بازی با مس کرمان بود. استقلال در هتل المپیک کمپ می زد. عقربه های ساعت عدد 21 را نشان می داد با علی فتح اله زاده و حمیدرضا آصفی به اردوی استقلال رفتیم. خسرو دانشجو، سعید نفریه و امیدوار رضایی اعضای هیات مدیره استقلال کمی دیرتر وارد شدند.

مدیران ارشد استقلال در همان لابی هتل نشستند و از آنها با چای و شیرینی پذیرایی شد. چند قدمی ناصر حجازی تنها نشسته بود. شبکه سه یکی از مسابقات لیگ آلمان را به نمایش گذاشت و سرمربی استقلال با گرم کردن این دیدار را تماشا کرد.

خسرو دانشجو رئیس هیئت به سراغ سرمربی رفت و فتح الله زاده از من خواست که به ناصرخان زنگ بزنم تا سوار شود. به حجازی که رسیدم اطلاعیه مدیرعامل را به اطلاع ایشان رساندم. نصیرخان پاسخ داد: به حاج آقا سلام برسانید و بگویید من برای شما احترام زیادی قائلم و بحث ایشان با سایر اعضای هیئت مدیره استقلال فرق می کند و می داند که ما با هم دوست هستیم اما با من موافق نیستند. دوست ندارند و نمی خواهند من سرمربی استقلال شوم! اما من ناصر حجازی هستم و باید پیش من بیایند! – من نمیام

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله ماجرای دعوای ناصر حجازی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار برای آشنایی با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا