فیلم و موزیک

پشتیبانی احتمالی Gotham Knights از تجربه همزمان بازی توسط چهار بازیکن

طبق یک گزارش جدید، صفحه بازی برای قهرمانان Gotham Knights ظاهر می شود در فروشگاه رسمی پلی استیشن به روز شده و اکنون از حالت Co-op برای چهار بازیکن پشتیبانی می کند اشاره دارد.

قبلاً اعلام شده بود که Gotham Knights از استودیوی WB Games Montréal را می توان در حالت تک نفره و حالت دو نفره تجربه کرد. با این حال، یکی از کاربران Reddit متوجه افزایش احتمالی قابلیت‌های بخش تعاونی شد. به نظر می رسد که شوالیه های گاتهام نیز از تجربه همکاری چهار نفره پشتیبانی خواهند کرد.

اگر چنین تغییری واقعاً در سیستم تعاونی بازی اعمال شود، بازیکنان می‌توانند شوالیه‌های گاتهام را در تیمی متشکل از شخصیت‌های Robin، Nightwing، Redwood و Butgreel تجربه کنند. لازم به ذکر است که همچنان در متن مقدمه بازی نوشته شده است که بازیکنان می توانند به تنهایی یا با یک قهرمان دیگر کنترل پنج منطقه شهر گاتهام را در دست بگیرند.

با توجه به حضور شوالیه های گاتهام در تریلر رویداد Summer Game Fast 2022 جف کلیانتظار می رود آخرین بازی ابرقهرمانی وارنر در این کنفرانس رونمایی شود. شوالیه های گاتهام در استودیوی بازی های WB مونترال در حال توسعه و پاتریک ریدینگکارگردانی بازی هایی مانند Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction و Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist مسئول ساخت این بازی ویدیویی است.

صفحه بازی Gotham Knights در فروشگاه پلی استیشن

شوالیه گاتهام در ابتدا قرار بود در سال 2021 عرضه شود اما پس از اعلام تاخیر یک ساله در انتشار این بازی، اکنون انتظار داریم که در سال جاری عرضه شود. Suicide Squad: Kill the Justice League، یکی دیگر از ابرقهرمانان برادران وارنر، ابتدا برای سال 2022 برنامه ریزی شده بود، اما تاریخ انتشار آن به سال 2023 موکول شده است.

Suicide Squad توسط استودیوی بازیسازی Rocksteady سازنده سری بازی های Batman: Arkham در حال توسعه است و برای پلی استیشن 5، سری Xbox X | سری Xbox S و پلتفرم رایانه شخصی را راه اندازی کنید. Suicide Squad و Gotham Knights در DC Fandome در سال 2020 ارائه شدند.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با آراد نیوز و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا