تکنولوژی

پرچمدار پیکسل گوگل با صفحه نمایش کوچک احتمالا در دست ساخت است

اخیرا شایعات مربوط به محصولات آینده گوگل به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و بر اساس آن ها می توان گفت که این شرکت آمریکایی سخت در تلاش است تا دستگاه های سخت افزاری مختلفی را بر روی پلتفرم خود ایجاد کند. دو تا از این دستگاه ها تبلت پیکسل اولترا و گوشی پیکسل فولد بودند. اما به نظر می رسد که یک پرچمدار گوگل پیکسل با صفحه نمایش کوچک ممکن است در کار باشد. با ترنجی همراه باشید

پرچمدار پیکسل صفحه نمایش کوچک گوگل احتمالا در دست ساخت است

اگرچه پیش‌بینی می‌شود تلفن‌های کامپکت برای مدت طولانی‌تری از آنچه در حال حاضر به یاد داریم منسوخ شوند، چندین شرکت بزرگ برخلاف اپل اخیراً به طور منظم مدل‌های کوچک‌تر از حد متوسط ​​را عرضه می‌کنند. البته، اندازه متوسط ​​صفحه نمایش در چند سال گذشته به تدریج افزایش یافته است زیرا حاشیه ها به آرامی کوچکتر و کوچکتر می شوند و به ناپدید شدن کامل نزدیک می شوند.

پرچمدار پیکسل گوگل با صفحه نمایش کوچک

این بدان معناست که ما واقعا نمی دانیم از یک پرچمدار جدید پیکسل کوچک در این بخش چه انتظاری داشته باشیم. در واقع، ما حتی نمی دانیم از دستگاهی با نام رمز neila در این بخش از بازار چه انتظاری داریم. اخیراً یک افشاگر مشهور دنیای فناوری به نام Digital Chat Station در آخرین پست خود در Weibo به طور خلاصه به چنین دستگاهی اشاره کرده است. اما از آنجایی که این منبع نسبتاً قابل اعتماد در مورد نشت در مورد تعدادی از محصولات مختلف در گذشته صحیح بوده است، باید با این شایعه جدید با کمی شک برخورد کنیم.

اما در پایان، درک اینکه چرا گوگل بر روی دستگاهی پرچمدار با صفحه نمایش کوچک و مسطح که دارای سوراخی در مرکز و طراحی پشتی مشابه مدل های اخیر پیکسل است، هنوز سخت است. هدف گوگل در این مرحله مشخص نیست. به طور خاص، این دستگاه چه ویژگی هایی را ارائه می دهد که مدل های بزرگتر نمی توانند آن را ارائه دهند؟

فقط به این دلیل که آیفون 12 مینی و آیفون 13 مینی فروش خوبی برای اپل ندارند، لزوماً به این معنی نیست که نسخه‌های Pixa 7 mini یا Pixel 8 mini مخاطبی پیدا نمی‌کنند. اگر به خاطر داشته باشید، در سال 2020 یک مدل پیکسل 5 با صفحه نمایش 6 اینچی وجود داشت که با استانداردهای امروزی یک گوشی بسیار جمع و جور با حاشیه های تقریبا نامرئی است.

پرچمدار پیکسل گوگل با صفحه نمایش کوچک

مطابق با PhoneArenaکم و بیش در مورد پیکسل 6a 6.1 اینچی امسال هم همینطور است، اما قطعاً یک پرچمدار به معنای سنتی نیست. باید دید که آیا گوگل در آینده ای قابل پیش بینی در محدوده 6 اینچی باقی می ماند تا از مزیت هایی مانند Zenfone 9 ایسوس با نمایشگر 5.9 اینچی بهره مند شود یا شاید به مدل های 5.5 اینچی پیکسل 3 در این کشور بازگردد. 2018. در این خبر جدید گفته شده که گوگل در تلاش است تا عنوان بهترین و مدرن ترین گوشی کوچک بازار را از آن خود کند.

مانند پرچمدار افسانه ای پیکسل اولترا و رقیب پیکسل واچ اپل، این پروژه پیکسل مینی ممکن است هرگز محقق نشود و سال به سال به تعویق بیفتد تا سرانجام گوگل تصمیم بگیرد که صنعت موبایل آماده پذیرش چنین محصول پرخطری است. در هر صورت، مطمئناً منتظر چنین محصولی خواهیم بود و برای هر توسعه خاصی از دستگاه شنوایی پیکسل نیلا آماده می شویم. نظر شما در مورد پرچمدار گوگل پیکسل با صفحه نمایش کوچک چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا