تکنولوژی

پخش زنده پورتو پورتیموننزه 22 تیر 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده Porto Portimonense 22 ژوئیه 1401 در این مقاله با ما همراه باشید. در جدیدترین مقاله ورزشی سایت خبری آرادپخش زنده پورتو پورتیموننسه ما در این مقاله آن را برای شما قرار داده ایم.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

پخش زنده لیگ فوتبال پرتغال را تماشا کنید سایت خبری آرادبه شما این امکان را می دهد که امشب از هر کجا و بدون نیاز به تلویزیون به راحتی پورتو پورتیموننس را به صورت آنلاین تماشا کنید. اگر برای تماشای بازی دوستانه پورتو پورتیموننسه به تلویزیون دسترسی ندارید، می توانید بازی بازی Porto Portimonense آنلاین از Tikrato Tu دنبال کنید.

با ما ادامه دهید تکراری روی خط بمانید پخش زنده بازی پورتو پورتیموننسه تماشا کردن

پخش زنده Porto Portimonense 22 ژوئیه 1401

پورتو که فصل گذشته را با لیگ و جام حذفی به پایان رساند، برای فصل جدید بسیار آماده به نظر می رسد. مهدی طارمی ستاره بی چون و چرای این روزهای پورتو فصل گذشته موفق به ثبت 12 گل و 12 پاس گل شد و در 17 بازی که برای پورتو در تمامی رقابت ها به میدان رفت، در مجموع روی 24 گل تاثیر مستقیم داشت. همچنین آمار طارمی در رقابت های لیگ پرتغال در سال جدید 10 گل و 9 پاس گل در 12 بازی بود. به همین دلیل نام طارمی در صدر لیست بیشترین پاس گل + گل قرار دارد لیگ های معتبر اروپایی بالای لواندوفسکی هری کین را دیدیم و…

پورتو پورتیموننسه به صورت زنده در 22 ژوئیه
Porto Portimonense زنده 22 ژوئیه 1401

اما در آن سوی ماجرا، تیم پورتیموننسه در کنار پیام نیاز، فصل خوشی را رقم زد و با مجموع 38 امتیاز فصل را به پایان رساند و در رده سیزدهم لیگ پرتغال قرار گرفت.

پورتو پورتیموننسه ساعت چند بازی می شود؟

زمان بازی دو تیم پورتیموننسه و پورتو نیز ساعت 14:00 زمان ایران است پخش زنده این مسابقه جذاب را می توانید از طریق لینک های زیر دنبال کنید.

پخش زنده پورتو پورتیموننسه

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. باید تبلیغات پاپ آپ را ببندید و تماشای بازی را متوقف کنید لذت بردن!

Porto Portimonense پخش زنده 22 ژوئیه 1401 توسط

Porto Portimonense پخش زنده 22 ژوئیه 1401 توسط

Porto Portimonense پخش زنده 22 ژوئیه 1401 توسط

پخش زنده سایر بازی های امروز را می توانید از صفحه تماشا کنید زنده موارد تکراری را دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا