تکنولوژی

پخش زنده پرسپولیس فولاد 28 مرداد 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده پرسپولیس فولاد در 7 مرداد 1401 در این مقاله با ما همراه باشید. در جدیدترین مقاله ورزشی سایت خبری آرادپخش زنده فولاد پرسپولیس ما در این مقاله آن را برای شما قرار داده ایم.

پخش زنده فوتبال لیگ برتر ایران را تماشا کنید سایت خبری آراداین قابلیت را در اختیار شما قرار داده است که امشب بدون نیاز به تلویزیون در هر کجا که هستید به صورت آنلاین پرسپولیس فولاد را تماشا کنید. اگر برای تماشای پخش فوتبال فولاد پرسپولیس به تلویزیون دسترسی ندارید، می توانید پخش آنلاین بازی فوتبال پرسپولیس از Tikrato Tu دنبال کنید.

نوامبر تتر

با ما ادامه دهید تکراری روی خط بمانید پخش زنده مسابقه فوتبال پرسپولیس تماشا کردن

پخش زنده فولاد پرسپولیس 7 مرداد

پرسپولیسی ها که فصل گذشته پس از 5 قهرمانی متوالی فوتبال ایران به استقلال فرهاد مجیدی باختند، در این فصل تیمی را به لیگ برتر فوتبال ایران اعزام کردند. اما آنها در بازی اول تیم ده نفره ذوب آهن را شکست ندادند تا یحیی گل محمدی حالا در آزادی بر روی فولاد خوزستان بزند.

پخش زنده فولاد پرسپولیس 7 مرداد
پخش زنده پرسپولیس فولاد در 7 مرداد 1401

اما از سوی دیگر جواد نکونام به عنوان تنها نماینده ایران در آسیا ترکیب قدرتمندی را جمع آوری کرده و می خواهد این فصل را در جمع مدعیان قهرمانی سپری کند. اما در بازی رفت در دربی خوزستان نفت آبادان را شکست ندادند تا همه چیز برای جدال جذاب نکونام گل محمدی و ورزشگاه آزادی مهیا شود.

پخش زنده فولاد پرسپولیس

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. باید تبلیغات پاپ آپ را ببندید و تماشای بازی را متوقف کنید لذت بردن!

پخش مستقیم فولاد پرسپولیس 7 مرداد از شبکه سه

می توانید پخش زنده سایر بازی های امروز را از صفحه تماشا کنید زنده موارد تکراری را دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا