تکنولوژی

پخش زنده سپاهان الدحیل 6 اردیبهشت 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده سپاهان الدحیل 6 اردیبهشت 1401 این مقاله را دنبال کنید. در جدیدترین مقاله ورزشی سایت خبری آرادپخش زنده سپاهان الدحیل در این مقاله.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

پخش زنده فوتبال لیگ قهرمانان آسیا را تماشا کنید سایت خبری آرادتماشای زنده امشب سپاهان الدحیل را بدون نیاز به پخش زنده از هر نقطه ای برای شما آسان کرد. اگر به تلویزیون دسترسی ندارید برای تماشای برنامه فوتبال بایرن سپاهان الدحیل بازی آنلاین بازی سپاهان الدحیل از تکرار خود پیروی کنید.

در ادامه با ما همراه باشید همانند سازی روی خط بمانید پخش زنده بازی سپاهان الدحیل دارم تماشا میکنم.

پخش زنده سپاهان الدحیل 6 اردیبهشت 1401

افرادی در نیمی از جهان که لباس زرد به تن دارند وضعیت جالبی ندارند و صعود آنها به چندین رویداد بستگی دارد. شاگردان محرم نویدکیا با 7 امتیاز در رده سوم گروه D قرار دارند. در این گروه الدحیل با 12 امتیاز صدرنشین است و التعاون از عربستان با 7 امتیاز در رده دوم قرار دارد. با توجه به اینکه سپاهان در مجموع دو دیدار مقابل نماینده عربستان شکست خورد تا امیدهایش را زنده نگه دارد، او چاره ای جز پیروزی مقابل سرگروه ندارد. از سوی دیگر، التوان مجبور نیست در دیدار مقابل پاختاکور ازبکستان پیروز شود تا نماینده ایران در رده دوم قرار گیرد. در صورت تحقق چنین شرایطی سپاهان باید منتظر نتایج چهار تیم دوم از دیگر گروه های منطقه غرب آسیا باشد. سه تیم از پنج تیم دوم گروه های A تا E به دور بعد راه پیدا می کنند و سپاهان در صورت قرار گرفتن در رتبه دوم گروه باید منتظر ناکامی همتایان خود باشد.

پخش زنده سپاهان الدحیل 6 اردیبهشت 1401
پخش زنده سپاهان الدحیل 6 اردیبهشت 1401 پخش زنده سپاهان الدحیل سپاهان الدحیل 15 اردیبهشت 1401 فوتبال زنده لیگ قهرمانان آسیا پخش زنده سپاهان الدحیل بازی آنلاین سپاهان الدحیل

تنها شکست الدحیل در این دوره از رقابت ها در هفته اول مقابل التعاون بود که پس از آن نماینده قطر تمامی رقبای خود را شکست داد. به همین دلیل سپاهان که به گفته کارشناسان تاثیر خستگی را بر صورت و پاهای بازیکنان این تیم نشان می دهد، باید با وجود باخت با از دست دادن سه امتیاز، بهترین عملکرد خود را برای خروج برنده از زمین نشان دهد. التوان در اولین دیدار مقابل پاختاکور شکست خورد و این بار باید پیروز شود و نماینده ازبکستان حذف شده و تنها برای بازگرداندن وضعیت خود به میدان می رود. با این حال انتظار می رود پاختاکور حریف عربستانی را متوقف کند.

سپاهان الدحیل ساعت چند بازی می کند؟

زمان بازی تیم های الدحیل و سپاهان 21:45 وقت ایران است از طریق لینک های زیر می توانید پخش زنده این بازی اعتیاد آور را دنبال کنید.

پخش زنده سپاهان الدحیل

توجه: اتصالات ایمن و آزمایش شده هستند. باید پاپ آپ ها را ببندید و بازی را تماشا کنید لذت بردن!

پخش زنده سپاهان الدحیل 6 اردیبهشت 1401 از شبکه ورزش

پخش زنده سپاهان الدحیل 26 اردیبهشت 1401 از شبکه سی بی اس اسپورت

پخش زنده سپاهان الدحیل 6 اردیبهشت 1401 توسط باشگاه اسپورت

امروز می توانید سایر بازی ها را به صورت زنده از صفحه تماشا کنید زنده از تکرار خود پیروی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا