تکنولوژی

پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی 6 اردیبهشت 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی در 6 می 1401 این مقاله را دنبال کنید. در جدیدترین مقاله ورزشی سایت خبری آرادپخش زنده از رئال مادرید منچسترسیتی در این مقاله.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا را تماشا کنید از سایت خبری آرادمی توانید به راحتی امشب از هر کجا و بدون نیاز به تلویزیون رئال مادرید، منچستر سیتی را به صورت زنده تماشا کنید. اگر به تلویزیون دسترسی ندارید برای تماشای برنامه فوتبال بایرن رئال مادرید منچسترسیتی بازی آنلاین رئال مادرید منچستر سیتی از تکرار خود پیروی کنید.

در ادامه با ما همراه باشید همانند سازی روی خط بمانید پخش زنده بازی رئال مادرید منچسترسیتی دارم تماشا میکنم.

پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی در 6 می 1401

مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب (سه شنبه) از ساعت 23:30 به وقت تهران با دیداری در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر آغاز می شود که تیم فوتبال منچسترسیتی میزبان رئال مادرید خواهد بود.

هر دو تیم در حالی به مرحله ماقبل آخر مسابقات رسیدند که راه زیادی را برای حضور در جمع چهار تیم برتر طی کرده بودند. تیم میزبان، منچسترسیتی نیز همانند سال گذشته پس از صعود به مرحله حذفی در مرحله گروهی مقابل پاری سن ژرمن، اسپورتینگ لیسبون و اتلتیکو مادرید را شکست داد و به نیمه نهایی رسید. با این حال، مسیر رئالیست ها کمی دشوارتر بود. این تیم پس از شکست دادن اینتر در مرحله گروهی، مدافع عنوان قهرمانی پاری سن ژرمن را در مرحله یک هشتم نهایی و چلسی را در مرحله یک چهارم نهایی حذف کرد تا ثابت کند که پرافتخارترین تیم در این مسابقه است، حتی در فصلی که یک نفر می تواند خوش شانس باشد. به حساب نمی آید، او همچنان ادعا می کند.

پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی در 6 می 1401
پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی 6 می 1401، رئال مادرید منچسترسیتی پخش زنده، رئال مادرید منچسترسیتی 6 می 1401، رئال مادرید منچستر سیتی، پخش زنده فوتبال، پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا، پخش آنلاین رئال مادرید منچسترسیتی، پخش زنده بازی رئال مادرید منچسترسیتی

این هفتمین بازی منچسترسیتی و رئال مادرید در مسابقات قهرمانی اروپا است و هر 6 بازی در فصل 13-2012 در لیگ قهرمانان یکسان هستند. پس از ناکامی در شکست رئال مادرید در چهار بازی اول خود (دو تساوی و دو شکست)، سیتی در مرحله یک هشتم نهایی فصل 2019-2019 در هر دو دور مقابل گالاتاسرای پیروز شد.

در رئال مادرید منچسترسیتی ساعت چند است؟

زمان بازی رئال مادرید و منچسترسیتی ساعت 23:30 وقت ایران است از طریق لینک های زیر می توانید پخش زنده این بازی اعتیاد آور را دنبال کنید.

پخش زنده بایرن مونیخ دورتموند

توجه: اتصالات ایمن و آزمایش شده هستند. باید پاپ آپ ها را ببندید و بازی را تماشا کنید لذت بردن!

پخش زنده از رئال مادرید منچستر سیتی در 6 می 1401 از کانال 3

پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی در 6 می 1401 توسط beIN Sport

پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی در 6 می 1401 توسط beIN Arabic

امروز می توانید سایر بازی ها را به صورت زنده از صفحه تماشا کنید زنده از تکرار خود پیروی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا