تکنولوژی

پخش زنده تاتنهام برنتفورد 3 اردیبهشت 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده تاتنهام برنتفورد در 3 مه 1401 این مقاله را دنبال کنید. در جدیدترین مقاله ورزشی سایت خبری آرادپخش زنده تاتنهام برنتفورد در این مقاله.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

تماشای زنده فوتبال انگلیس از سایت خبری آرادمی توانید به راحتی امشب را از هر کجا که هستید بدون نیاز به تلویزیون زنده از تاتنهام برنتفورد تماشا کنید. اگر برای تماشای یک برنامه فوتبال در تاتنهام برنتفورد به تلویزیون دسترسی ندارید بازی آنلاین تاتنهام برنتفورد از تکرار خود پیروی کنید.

در ادامه با ما همراه باشید همانند سازی روی خط بمانید پخش زنده بازی تاتنهام برنتفورد دارم تماشا میکنم.

پخش زنده تاتنهام برنتفورد در 3 مه 1401

تاتنهام از زمانی که آنتونیو کونته سرمربی سرشناس ایتالیایی سرمربیگری نونو اسپریتو سانتو را برعهده گرفت و حالا یکی از مهمترین شانس های کسب سهمیه اروپا را دارد، تاتنهام توانسته است از شروع ضعیف فصل با نونو اسپریتو سانتو فاصله بگیرد.

پخش زنده تاتنهام برنتفورد در 3 مه 1401
پخش زنده تاتنهام برنتفورد 3 اردیبهشت 1401 تاتنهام برنتفورد زنده تاتنهام برنتفورد 3 اردیبهشت 1401 پخش زنده فوتبال پخش زنده لیگ برتر لژیونر سامان کودوس

با این حال تیم چهارم جزیره اکنون با 39 امتیاز دوازدهمین تیم برنتفورد است که نشان داد به تیم های بزرگ باج نمی دهد و در هفته های اخیر با درخشش کریستین اریکسن، هافبک سرشناس دانمارکی، او نتایج خوبی کسب کرده است. هر دو تیم در 5 بازی اخیر با 4 برد و 1 باخت عملکردی مشابه داشته اند و نتیجه 2 دیدار قبلی دو تیم در سال های اخیر دو برد با 2 بر صفر برای تاتنهام بوده است.

تاتنهام برنتفورد ساعت چند بازی می کند؟

برنتفورد و تاتنهام هم بازی می کنند 21:00. وقت ایران است از طریق لینک های زیر می توانید پخش زنده این بازی اعتیاد آور را دنبال کنید.

پخش زنده تاتنهام برنتفورد

توجه: اتصالات ایمن و آزمایش شده هستند. باید پاپ آپ ها را ببندید و بازی را تماشا کنید لذت بردن!

پخش زنده تاتنهام برنتفورد در 3 مه 1401 توسط beIN Sport

زنده تاتنهام برنتفورد 3 مه 1401 توسط فید تاتنهام

پخش زنده تاتنهام برنتفورد در 3 می 1401 توسط beIN Arabic

امروز می توانید سایر بازی ها را به صورت زنده از صفحه تماشا کنید زنده از تکرار خود پیروی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا