تکنولوژی

پخش زنده بایرن مونیخ دورتموند 3 اردیبهشت 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده از بایرن مونیخ دورتموند در 3 می 1401 این مقاله را دنبال کنید. در جدیدترین مقاله ورزشی سایت خبری آرادپخش زنده بایرن مونیخ دورتموند در این مقاله.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

تماشای زنده فوتبال آلمان از سایت خبری آرادبه شما این امکان را می دهد که امشب دورتموند را به راحتی از هر کجا که هستید و بدون نیاز به تلویزیون زنده بایرن مونیخ به صورت زنده تماشا کنید. اگر برای تماشای برنامه فوتبال بایرن مونیخ دورتموند به تلویزیون دسترسی ندارید بازی آنلاین بایرن مونیخ دورتموند از تکرار خود پیروی کنید.

در ادامه با ما همراه باشید همانند سازی روی خط بمانید پخش زنده بازی بایرن مونیخ دورتموند دارم تماشا میکنم.

پخش زنده از بایرن مونیخ دورتموند در 3 می 1401

برخلاف فصول گذشته، باواریایی ها در این فصل با هدایت ناگلسمن موفقیت چندانی کسب نکرده اند. آنها در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پس از باخت به تیم نه چندان معروف ویارئال اسپانیا و باخت به M ß nchengladbach در جام حذفی آلمان حذف شدند. حالا باواریایی ها سعی دارند با قهرمانی در بوندسلیگا فصل را با خاطرات خوش به پایان برسانند.

ناگلسامان: دورتموند فصل بدی نداشت و 13 امتیاز بیشتر از فصل گذشته کسب کرد. آنها روش های مختلفی برای بازی دارند و در حمله به تیم بسیار خوب هستند. مطمئنم بازی خوب و هیجان انگیزی خواهد بود.

پخش زنده از بایرن مونیخ دورتموند در 3 می 1401
پخش زنده از بایرن مونیخ دورتموند 3 می 1401، پخش زنده از بایرن مونیخ دورتموند، بایرن مونیخ دورتموند 3 می 1401، پخش زنده فوتبال، پخش زنده از شبکه ورزش، پخش زنده از بوندسلیگا

در آن سوی میدان، زنبورها که در این فصل عملکرد بهتری نسبت به فصل گذشته داشته اند، مصدومیت های بی شماری برای رویارویی با بایرن دارند و این امر سرمربی مارکو رز را کاملاً تعطیل کرد تا بایرن را متوقف کند. با این حال، دورتموند امیدوار است که با خط حمله سریع و آتشین خود به مونیخ ضربه بزند و مانع از پیروزی زودهنگام آنها شود.

بازی بایرن مونیخ و دورتموند ساعت چند است؟

دورتموند و بایرن هم بازی می کنند 21:00. وقت ایران است از طریق لینک های زیر می توانید پخش زنده این بازی اعتیاد آور را دنبال کنید.

پخش زنده بایرن مونیخ دورتموند

توجه: اتصالات ایمن و آزمایش شده هستند. باید پاپ آپ ها را ببندید و بازی را تماشا کنید لذت بردن!

پخش زنده بایرن مونیخ دورتموند در 3 می 1401 توسط اسپورت

پخش زنده بایرن مونیخ دورتموند در 3 می 1401 توسط سوپر اسپورت

پخش زنده از بازی فوتبال بایرن مونیخ دورتموند 3 مه 1401

امروز می توانید سایر بازی ها را به صورت زنده از صفحه تماشا کنید زنده از تکرار خود پیروی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا