تکنولوژی

پخش زنده بارسلونا رئال بتیس 17 اردیبهشت 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده بارسلونا رئال بتیس در 17 می 1401 این مقاله را دنبال کنید. در جدیدترین مقاله ورزشی سایت خبری آرادپخش زنده بارسلونا رئال بتیس در این مقاله.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

پخش زنده لیگ فوتبال اسپانیا را تماشا کنید از سایت خبری آرادمی توانید به راحتی و بدون نیاز به تلویزیون زنده، رئال بتیس بارسلونا را به صورت آنلاین و از هر کجا تماشا کنید. اگر برای تماشای بازی فوتبال بارسلونا بتیس به تلویزیون دسترسی ندارید بازی آنلاین رئال بارسلونا بتیس از تکرار خود پیروی کنید.

در ادامه با ما همراه باشید همانند سازی روی خط بمانید پخش زنده بازی بارسلونا رئال بتیس دارم تماشا میکنم.

پخش زنده بارسلونا رئال بتیس در 17 می 1401

حذف از لیگ اروپا به همراه امتیازهای زیادی که ژاوی در چند بازی اخیر از دست داده بارسا را ​​دوباره دچار بحران کرد! حالا رئال رسما قهرمان لالیگا شده و بارسا باید برای رتبه دوم با سویا بجنگد. بارسلونا در 5 بازی اخیر خود در برابر اینتراخت سه شکست غیرمنتظره را متحمل شده است که منجر به حذف آنها از لیگ اروپا، کادیز و رایو وایکانو شد که در مجموع منجر به عقب افتادن آبی ها در مسابقه شد.

پخش زنده بارسلونا رئال بتیس در 17 می 1401
پخش زنده بارسلونا بتیس 17 می 1401 بارسلونا پخش زنده رئال بتیس بارسلونا بتیس 17 می 1401 پخش زنده فوتبال بازی امشب بارسلونا پخش آنلاین بارسلونا بتیس رئال پخش زنده بارسلونا بتیس

از سوی دیگر رئال بتیس امشب با سرمربیگری مانوئل پلگرینی و قهرمان جدید کوپا دل ری با 2 برد، 2 تساوی و تنها 1 شکست در 5 بازی اخیر خود میزبان بارسلونا خواهد بود. نکته مهم در تقابل رودررو دو تیم این است که در 5 بازی اخیر بارسلونا و بتیس 4 بار پیروز شده اند اما تنها پیروزی بتیس در دور فعلی لالیگا و نیوکمپ به ثبت رسیده است. !

زمان واقعی در بتیس چه زمانی است؟

زمان بازی رئال بتیس و بارسلونا ساعت 23:30 وقت ایران است از طریق لینک های زیر می توانید پخش زنده این بازی اعتیاد آور را دنبال کنید.

پخش زنده بارسلونا رئال بتیس

توجه: اتصالات ایمن و آزمایش شده هستند. باید پاپ آپ ها را ببندید و بازی را تماشا کنید لذت بردن!

پخش زنده بارسلونا رئال بتیس در 17 می 1401 توسط سوپر اسپورت

پخش زنده بارسلونا رئال بتیس در 17 می 1401 توسط beIN Arabic

پخش زنده بارسلونا بتیس در 17 می 1401 از فید بارسلونا

امروز می توانید سایر بازی ها را به صورت زنده از صفحه تماشا کنید زنده از تکرار خود پیروی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا