تکنولوژی

پخش زنده اینتر موناکو 25 تیر 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده اینتر موناکو 25 ژوئیه 1401 در این مقاله با ما همراه باشید. در جدیدترین مقاله ورزشی سایت خبری آرادپخش زنده اینتر موناکو ما در این مقاله آن را برای شما قرار داده ایم.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

تماشای زنده مسابقات فوتبال سایت خبری آرادبه شما این امکان را می دهد که امشب به راحتی اینتر موناکو را به صورت آنلاین از هر کجا و بدون نیاز به تلویزیون تماشا کنید. اگر برای تماشای بازی دوستانه اینتر موناکو به تلویزیون دسترسی ندارید، می توانید پخش آنلاین بازی اینتر موناکو از Tikrato Tu دنبال کنید.

با ما ادامه دهید تکراری روی خط بمانید پخش زنده اینتر موناکو تماشا کردن

پخش زنده اینتر موناکو 25 ژوئیه 1401

اینتر که فصل گذشته نتوانست از عنوان قهرمانی دفاع کند و در نهایت مغلوب میلان همشهری شد، این روزها درگیر تورهای پیش فصل است. برای تماشای زنده اینتر و موناکو در 25 ژوئیه 1401 همراه باشید.

پخش زنده اینتر موناکو در 25 جولای
اینتر موناکو زنده 25 جولای، اینتر موناکو زنده 25 ژوئیه 1401، زنده اینتر موناکو، زنده فوتبال، مسابقات دوستانه زنده، شبکه ورزشی زنده، اینتر،

اینتر فصل گذشته عملکرد قابل قبول و درخشانی در سری آ داشت، اما در نهایت در آث میلان، رقیب سرسخت آنها، تحت طلسم مردان استفانو پیولی قرار گرفت. آنها قبلاً از نظر نقل و انتقالات خوب عمل کرده اند و همچنین با بازگرداندن ستاره خود روملو لوکاکو از چلسی، آنها همچنین هنریک مخیتاریان ستاره فصل گذشته رم را به خدمت گرفتند. آندره اونانا نیز دروازه بان مورد نظر سیمونه اینزاگی بود که با موفقیت به خدمت گرفته شد.

بازی اینتر موناکو چه ساعتی است؟

زمان بازی موناکو – اینتر 11:00 ب. ظ زمان ایران است پخش زنده این مسابقه جذاب را می توانید از طریق لینک های زیر دنبال کنید.

پخش زنده میلان کلن

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. باید تبلیغات پاپ آپ را ببندید و تماشای بازی را متوقف کنید لذت بردن!

پخش زنده اینتر موناکو 25 جولای 1401 شبکه ورزشی

می توانید پخش زنده سایر بازی های امروز را از صفحه تماشا کنید زنده موارد تکراری را دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا