تکنولوژی

پخش زنده استقلال نفت مسجد سلیمان 9 خرداد 1401 [جشن قهرمانی استقلال]

پخش زنده استقلال نفت مسجد سلیمان در 9 خرداد 1401 این مقاله را دنبال کنید. در جدیدترین مقاله ورزشی سایت خبری آرادپخش زنده نفت استقلال مسجد سلیمان در این مقاله.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

پخش زنده لیگ برتر فوتبال ایران را تماشا کنید سایت خبری آرادتماشای آنلاین امشب مسجد سلیمان را از هر کجا و بدون نیاز به پخش زنده تلویزیونی نفت استقلال آسان می کند. اگر به تلویزیون دسترسی ندارید به تماشای برنامه فوتبال استقلال نفت مسجد سلیمان بپردازید بازی آنلاین بازی استقلال نفت مسجد سلیمان از تکرار خود پیروی کنید.

در ادامه با ما همراه باشید همانند سازی روی خط بمانید پخش زنده مسابقات استقلال نفت مسجد سلیمان (جشن قهرمانی استقلال) من در حال تماشا هستم.

پخش زنده استقلال نفت مسجد سلیمان در 9 خرداد 1401

استقلال قهرمان اولیه و بدون کسب عنوان قهرمانی امروز مسجدسلیمانی میزبان نفتی است که بقای آن در لیگ به لطف شکست روز گذشته مقابل پرسپولیس قطعی شد. استقلالی ها در تلاش هستند تا رکورد شکست ناپذیری و قهرمانی شکست ناپذیر را حفظ کنند.

استقلال در 5 بازی اخیر خود 3 برد و 2 باخت داشته است و نفت مسجد سلیمان با 4 تساوی و تنها 1 شکست در 5 بازی اخیر خود به مصاف استقلال می رود.

پخش زنده استقلال نفت مسجد سلیمان در 9 خرداد 1401
پخش زنده نفت استقلال مسجد سلیمان 9 خرداد 1401 پخش زنده نفت استقلال مسجد سلیمان پخش زنده استقلال نفت استقلال مسجد سلیمان زنده فوتبال پخش زنده جشن قهرمانی استقلال جشن قهرمانی استقلال جشن قهرمانی استقلال جشن قهرمانی استقلال جشن قهرمانی استقلال بازی نفت استقلال ترکیب استقلال

استقلال در حال حاضر 67 امتیازی است، امروز ممکن است 70 امتیازی شود و نفت مسجد سلیمان با 21 امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد. در 5 بازی اخیر دو تیم، استقلال 3 بار پیروز شده و هر دو بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسیده است. نکته حائز اهمیت اینکه در 9 جدال دو تیم، استقلال 7 بار پیروز شد و 2 تساوی به ثبت رسید تا استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان شکست نخورد.

همچنین سید حسین حسینی که فصل فوق العاده ای را در استقلال پشت سر گذاشت امروز برای آبی های پایتخت بازی می کند و در صورت بسته نگه داشتن دروازه اش به رکورد 18 کلین شیت در لیگ برتر و از این حیث به رکورد سابق می رسد. نلسون کره پرسپولیس با 16 تیم، پاک ترین بازی های قهرمانی را به دست آورد.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، ابوالفضل جلالی، رافائل داسیلوا، عارف گلمی، جعفر سلمانی، مهدی مهدی پور، زبیر نیک نفس، صالح حردانی، امیرحسین حسین زاده، کوین یمگا و آرمان رمضانی

استقلال نفت مسجد سلیمان چه زمانی بود؟

تیم های نفت مسجد سلیمان و استقلال هم بازی می کنند ساعت 19:00 وقت ایران است از طریق لینک های زیر می توانید پخش زنده این بازی اعتیاد آور را دنبال کنید.

پخش زنده نفت استقلال مسجد سلیمان

توجه: اتصالات ایمن و آزمایش شده هستند. باید پاپ آپ ها را ببندید و بازی را تماشا کنید لذت بردن!

پخش زنده نفت استقلال مسجد سلیمان در 9 خرداد 1401 از شبکه 3

امروز می توانید سایر بازی ها را به صورت زنده از صفحه تماشا کنید زنده از تکرار خود پیروی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا