فیلم و موزیک

پخش تریلر گیم پلی اسکارلت ویچ در بازی Marvel’s Midnight Suns

استودیو Firaxis Games گیم پلی شخصیت Scarlet Witch را در تریلر جدیدی از بازی Marvel’s Midnight Suns به نمایش گذاشت.

Firaxis Games اگرچه عرضه بازی نقش آفرینی تاکتیکی Marvel’s Midnight Suns را تا پایان سال مالی جاری به تعویق انداخته است، اما روند نمایش ابرقهرمانان این بازی را متوقف نکرده است. پس از گذشت مدتی از تریلر معرفی Scarlet Witch، این استودیو در ویدئویی جدید مبارزات و مهارت های این جادوگر قدرتمند دنیای مارول را به نمایش گذاشت.

Scarlet Witch بیش از هر ابرقهرمان دیگری در Marvel’s Midnight Suns به موقعیت مناسب در نبرد متکی است و استفاده از قدرت های او نیاز به برنامه ریزی دقیق تری نسبت به سایر شخصیت ها دارد. می تواند به دشمنان آسیب برساند یا کنترل کند. او همچنین توانایی پشتیبانی از شخصیت های دیگر تیمش را دارد. Scarlet Witch می تواند با قهرمانانی که آسیب تک هدف بالایی دارند بسیار خوب کار کند.

جادوگر اسکارلت آتشین در فیلم خورشید نیمه شب مارول

اولین کارت قدرتی که برای Scarlet Witch معرفی شد Chaos Field نام دارد که دو نوبت جنگی طول می کشد و در پایان هر نوبت مبارزات مقاومت متحدان اسکارلت را یک واحد افزایش می دهد. استفاده از این قدرت هیچ قهرمانی مصرف نمی کند و در صورت ارتقا می تواند نوار سلامتی یاران اسکارلت را افزایش دهد. همچنین در یکی از حالت های پایان بازی، امکان استفاده مجدد از این کارت با اضافه شدن عملکرد Counter وجود دارد.

دومین قدرت برتر اسکارلت ویچ Chaos Reigns است که با کنترل ذهن دشمنان را در مقابل یکدیگر قرار می دهد. اگر بازیکنان این قدرت را بهبود بخشند، 50 درصد شانس دو برابر کردن حملات دشمنان علیه یکدیگر را دارند. در یکی از حالت های آخر بازی، استفاده از این قدرت بار دیگر نوار سلامتی اسکارلت را افزایش می دهد. کارت No More یک کارت قهرمان است که کل نوار سلامتی اسکارلت را تخلیه می کند تا به همه دشمنان نزدیک آسیب برساند.

شخصیت جادوگر اسکارلت در فیلم خورشید نیمه شب مارول

البته تنها یک فرصت برای استفاده از این کارت در نبرد وجود دارد و بازیکنان باید بهترین نقطه نبرد را انتخاب کنند که حداکثر Hydra ممکن را داشته باشد. با ارتقای این کارت، بازیکنان فرصتی دوباره برای استفاده از قدرت No More برای هر دشمنی که نابود می‌شود، خواهند داشت. همچنین در یکی از حالت های پایان بازی، بازیکنان مجاز به استفاده مجدد از این کارت و انجام فرآیند درمان واندا هستند.

کارت قدرت دفاعی Scarlet Witch Wrong Place, Wrong Time نام دارد که بسیار قدرتمند است. با این کارت، بازیکنان این شانس را دارند که در هر نوبت مبارزه، یک دشمن تصادفی را در نزدیکی Scarlet Witch نابود کنند. در صورت ارتقاء این کارت، بازیکن می تواند تمام دشمنان نزدیک را با اثر وضعیت منفی نابود کند.

دانلود ویدیو آپارات

بازی Marvel’s Midnight Suns قرار است در اواخر سال 2023 برای رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس منتشر شود. Xbox Series S منتشر خواهد شد. سپس در تاریخ دیگری نسخه‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان این بازی منتشر خواهد شد. پس از رونمایی کامل Scarlet Witch، استودیوی Firaxis Games تنها 6 ابرقهرمان دیگر برای معرفی و نمایش طرفداران دارد.

در نهایت، می توانید نظرات خود را در مورد اخبار درون بازی با تیم آراد نیوز به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا