فیلم و موزیک

پخش تریلر معرفی Gunsmith 2.0 بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

در ویدیوی جدید، اکتیویژن از بخش Gunsmith 2.0 و جزئیات مربوط به سیستم Vault بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 رونمایی کرد.

اکتیویژن و اینفینیتی وارد ویدیوی جدیدی را پیش از رونمایی Call of Duty: Modern Warfare 2 از Call of Duty: Modern Warfare 2 قبل از رونمایی امشب Call of Duty: Modern Warfare 2 منتشر کردند.

همانند نسخه های قبلی این سری، بازیکنان می توانند انواع تجهیزات و ملحقات سلاح های خود اعم از استوک، مناظر و لیزر را تغییر دهند تا بتوانند بر اساس استراتژی خود از آنها استفاده کنند. با این حال دسته جدیدی به نام Receiver به Gunsmith 2.0 اضافه شده است. هنگامی که بازیکنان سلاح خود را به سطح گیرنده تراز می کنند، می توانند سلاح بعدی از همان نوع را باز کنند. پس از این اقدام، تجهیزات و مدهای سلاح قبلی روی اسلحه جدید قرار می گیرد تا از تلاش بیش از حد بازیکنان برای باز کردن قفل تجهیزات هر سلاح جدید جلوگیری شود.

شخصیتی از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

طبق گفته Infinity Ward، هر گیرنده فرآیند توسعه منحصر به فردی دارد. به عنوان مثال، پس از باز کردن قفل یک ماد سلاح کلاس Assault Rifle و سپس تغییر به سلاح SMG در همان پلتفرم، می توانید مدها را از AR به SMG منتقل کنید. این عمل از ساییدن بالقوه برای باز کردن قفل تجهیزات فردی و ضمیمه های سلاح در هنگام تراز کردن آن ها جلوگیری می کند. در واقع، اگر بازیکن یک توکن را در سطح اول یک اسلحه باز کند، برای استفاده از آن توکن روی اسلحه دیگر، نیازی به این کار نیست.

Infinity Ward سرانجام جزئیات سیستم Vault را اعلام کرد. اولین مورد FJX Cinder است که افزونه‌ها را باز می‌کند و به هر یک از آنها اجازه می‌دهد در همان پلتفرم M4 استفاده شوند. این در واقع بهترین طرح برای پلتفرم سلاح مورد علاقه بازیکنان خواهد بود. بازیکنان می توانند هر تغییری را اعمال کنند و همه افزودنی ها بدون توجه به اینکه چه هستند با یکدیگر مطابقت دارند.

دانلود ویدیو آپارات

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در تاریخ 6 نوامبر 1401 (28 اکتبر 2022) برای رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس منتشر می شود | Xbox Series S منتشر خواهد شد. افرادی که این بازی را پیش خرید کرده اند از 28 مهرماه (30 مهر) به کمپین دسترسی خواهند داشت.

در نهایت می توانید نظر خود را در مورد این خبر با تیم آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا