فیلم و موزیک

پایان فروش لوت باکس‌های Overwatch در آینده نزدیک

تا پایان مراسم Anniversary Remix Vol. 3 بازی Overwatch، کاربران دیگر قادر به خرید لوت باکس های درون بازی نخواهند بود.

پس از چندین سال فروش لوت باکس، Overwatch به زودی آنها را متوقف خواهد کرد. دو روز آخر Anniversary Remix Vol. 3 Overwatch در دسترس کاربران قرار گرفت که مانند دو جلد قبلی، همه رویدادهای Brawl فصلی Overwatch را به صورت چرخشی در دسترس کاربران قرار می دهد. همچنین شاهد بازگشت پوسته های مختلف و رنگ های انحصاری متفاوت برای برخی از پوسته ها هستیم. بلیزارد اعلام کرده است که Anniversary Remix Vol. 3 تا 8 شهریور (30 مرداد) موجود است.

بلیزارد انترتینمنت، توسعه‌دهنده و ناشر بازی Overwatch، اعلام کرده است که از ۸ سپتامبر و پس از این رویداد، بازیکنان دیگر نمی‌توانند لوت‌باکس‌های درون بازی را خریداری کنند. از این پس بازیکنان تنها با بالا بردن سطح و انجام فعالیت های درون بازی می توانند لوت باکس ها را به دست آورند. علاوه بر این، قبل از انتشار Overwatch 2 در 12 اکتبر، تمام لوت باکس های موجودی بازیکنان به طور خودکار باز خواهند شد.

با انتشار Overwatch 2، شاهد سیستم Battlepass برای این بازی خواهیم بود و کاربران می توانند پوسته ها و سایر اقلام تزئینی خاص را مستقیماً از فروشگاه درون بازی خریداری کنند. بنابراین، تیم سازنده معتقد است که با جایگزینی Battle Pass با Loot Box، ماهیت اصلی Overwatch که همان پیشرفت از طریق گیم پلی است، حفظ خواهد شد.

آرون کلرکارگردان بازی Overwatch 2 در این باره می گوید: لوت باکس ها همیشه بخشی از Overwatch بوده اند و با ورود به نسخه رایگان که عناصر تزئینی زیادی به بازی اضافه می شود، آیتم های مورد نظر کاربران سخت تر می شود. برای به دست آوردن از قبل. بنابراین، با حذف این سیستم و اضافه کردن یک فروشگاه درون بازی برای Overwatch 2، به بازیکنان این امکان را می‌دهد که در صورت تمایل مستقیماً به سراغ یک آیتم تزئینی خاص بروند.

با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید که سیستم Battle Pas و قیمت اقلام در فروشگاه Overwatch 2 چگونه خواهد بود، نظر شما کاربران آراد نیوز در این مورد چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا