فیلم و موزیک

پابلو اسکوبار فرهاد اصلانی ؛ فرهاد اصلانی و شباهتش به ثروتمندترین قاچاقچی تاریخ + فیلم

پابلو اسکوبار فرهاد اصلانی . یک شباهت عجیب فرهاد اصلانی معروف ترین قاچاقچی تاریخ جهان. ادامه مطلب فرهاد اصلانی پابلو اسکوبار با مجله خبری آرادهمراه باشید.

پابلو اسکوبار ثروتمندترین قاچاقچی تاریخ بشریت است که دارایی خالص او به 30 میلیارد دلار می رسد. او یکی از مشهورترین چهره های تاریخ کلمبیا است که در دهه های 1980 و 1990 کوکائین را حمل می کرد و به کابوسی برای این کشور تبدیل شد.

پابلو اسکوبار فرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی و شباهت عجیب او به ثروتمندترین قاچاقچی تاریخ

فرهاد اصلانی اسکوبار، فرهاد اصلانی، فرهاد اصلانی پابلو اسکوبار
فرهاد اصلانی اسکوبار، فرهاد اصلانی، فرهاد اصلانی پابلو اسکوبار

در سریال قسمت نهم سریال یاغی محمد کارت که به تازگی از شبکه نمایش خانگی منتشر شده است. فرهاد اصلانی در نقش اکبر مجلل یکی از بزرگترین رهبران باندهای جنایتکار است که با گریمی کاملا شبیه پابلو اسکوبار ثروتمندترین قاچاقچی تاریخ بشریت ظاهر شد. به گزارش همشهری، دارایی خالص اسکوبار به 30 میلیارد دلار می رسد. او یکی از مشهورترین چهره های تاریخ کلمبیا است که در دهه های 1980 و 1990 کوکائین وارد کرد و به کابوسی برای این کشور تبدیل شد.

فرهاد اصلانی و شباهتش به ثروتمندترین قاچاقچی تاریخ + فیلم

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله پابلو اسکوبار فرهاد اصلانی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا