تکنولوژی

ویرایش پیام در واتساپ به‌زودی منتشر می‌شود؛ دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن!

پس از مدت ها شرکت متا تصمیم گرفت قابلیت ویرایش پیام های واتس اپ را در اختیار کاربران این اپلیکیشن پیام رسان قرار دهد. گفته می شود که این ویژگی در آپدیت جدید واتس اپ به کار گرفته می شود.

اگر با تلفن همراه خود پیامک ارسال می کنید، می دانید ارسال پیامی با کلمات غلط املایی چقدر خجالت آور است. گاهی اوقات متوجه می شوید که پس از ارسال پیام، کلمه یا کلماتی را اشتباه تایپ کرده اید. حتی در برخی موارد، عملکرد تصحیح خودکار صفحه کلید شما ممکن است برخی از کلمات شما را با کلمات دیگری جایگزین کند. بدون اینکه حتی متوجه بشه به همین دلیل است که هر برنامه پیام رسانی باید ویژگی ویرایش پیام را داشته باشد.

گروه هارون

بیشتر بخوانید:

پیام های WhatsApp را ویرایش کنید

برخی از پیام رسان های دیگر مانند تلگرام مدت هاست که علاوه بر امکانات بی شماری که دارند، امکان ویرایش پیام ها را نیز در اختیار کاربران قرار داده اند. اما ظاهرا تیم توسعه واتس اپ تا این لحظه به این ویژگی اعتقادی نداشتند.

آخرین اپلیکیشن پیام رسانی که چنین قابلیتی را دریافت کرده، iMessage اپل است. با iOS 16، اپل این ویژگی را در اختیار کاربران قرار داد تا بتوانند پیام هایی را که ارسال می کنند ویرایش کنند.

به زودی گزینه ویرایش پیام به واتس اپ اضافه خواهد شد!
پیام های WhatsApp را ویرایش کنید

در ماه ژوئن، گزارش شد که تیم توسعه واتس اپ در حال کار بر روی روش جدیدی است که به کاربران اجازه می دهد پیام های ارسال شده را ویرایش کنند. اکنون، یک افشای جدید از WABetaInfo نشان می دهد که واتس اپ این پروژه را رها نکرده است.

همانطور که مشخص است، واتس اپ در حال حاضر روی راهی کار می کند که به برنامه اجازه دهد پیام های ارسالی شما را با نسخه های ویرایش شده خود جایگزین کند. همچنین، برای خواندن یک پیام ویرایش شده دریافتی، واتس اپ از شما می خواهد که آخرین نسخه برنامه را نصب کنید.

با این حال، هنوز مشخص نیست واتس اپ چقدر زمان برای ویرایش پیام های ارسالی به شما می دهد. همچنین باید توجه داشته باشیم که این ویژگی در حال حاضر در حال توسعه است و متاسفانه هیچ صحبتی در مورد زمان عرضه این ویژگی جدید واتس اپ برای عموم مردم وجود ندارد. با این حال، می توانیم مطمئن باشیم که به زودی آن را خواهیم دید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد اضافه شدن گزینه ویرایش پیام ها در واتس اپ چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید و اخبار فناوری سایت خبری آرادرا دنبال کنید.

منبع: phonearena

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا