تکنولوژی

ویجت های تمام صفحه در ویندوز ۱۱ به زودی ارائه می‌شوند

ویندوز 11 مایکروسافت نه تنها یک سیستم عامل جذاب با ویژگی های مختلف است، بلکه بهانه ای شده است تا مایکروسافت هرچه بیشتر ساخته های خود را در این نسخه معرفی کند. طبق اخبار و اطلاعات دریافتی، به زودی ویجت های تمام صفحه در ویندوز 11 ارائه می شود. برای ترنجی همراه باشید

ویجت های تمام صفحه به زودی به ویندوز 11 می آیند

ویجت ها در ارتقاء اصلی ویندوز 11 گنجانده خواهند شد. ما می توانیم ببینیم که مایکروسافت در این زمینه چه چیزی برای کاربران در نظر گرفته است. همانطور که ممکن است دیده باشید، ویجت ها اکنون می توانند کل صفحه را پر کنند و به لطف آخرین نسخه این سیستم عامل که مخصوص اینسایدرها توسعه یافته است، به صورت تمام صفحه یا تمام صفحه نمایش داده شوند.

آخرین روند به روز رسانی ویندوز 11 همه چیز در مورد ابزارها است. سازندگان گوشی های هوشمند در خلاقیت با یکدیگر رقابت می کنند تا بر استفاده از آنها تاکید کنند و همچنین آنها را مفید کنند. مایکروسافت قبلاً این ویژگی را در رایانه های شخصی ویندوز 10 به کاربران معرفی و ارائه کرده بود و سپس با ویندوز 11 آن را به منصه ظهور خواهد رساند. این ویژگی با انتشار سیستم عامل بعدی بسیار گسترش می یابد.

ویجت های تمام صفحه در ویندوز 11

در واقع می‌توانید با بیلد 25201 ویجت‌های تمام صفحه بسازید. البته لازم به ذکر است که این ویژگی در حال حاضر فقط برای افراد داخلی در دسترس است و راهی برای دریافت یک دید جامع از تمام داده‌های مهم در اختیار شما قرار می‌دهد. همانطور که مشخص است، در ویندوز 11 مایکروسافت تمرکز ویژه ای بر بهبود تجربه کاربری در بخش ویجت ها دارد.

ویندوز 11 در حال حاضر دارای ویجت های مختلفی است و این به روز رسانی قابلیت گسترش یک پنجره با یک دکمه کوچک را اضافه می کند. به گفته مایکروسافت، جدول ویجت انتخاب های شما را ردیابی می کند و تم های مورد علاقه و اندازه صفحه نمایش دلخواه شما را در قالبی تمیز به شما نشان می دهد. به طور خاص، این به‌روزرسانی جدید ویجت Game Pass را بهبود می‌بخشد و اکنون می‌توانید حساب کاربری و بازی‌های موجود خود را در رایانه شخصی خود مشاهده کنید. فقط روی آن کلیک کنید تا بازی شروع شود.

ویجت های تمام صفحه در ویندوز 11

به گزارش خبرگزاری GizChina، برای دریافت آخرین نسخه این بیلد باید در برنامه Windows Insider ثبت نام کنید. با استفاده از تنظیمات سیستم عامل به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. در نتیجه آزمایش ویژگی های جدیدی که مایکروسافت در ویندوز خود در نظر گرفته است امکان پذیر خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است که ممکن است هنوز مشکلات زیادی در مورد هر ویژگی وجود داشته باشد و ما نصب آن را در رایانه اصلی خود توصیه نمی کنیم.

به‌روزرسانی بزرگ 22H2 باید این نوآوری را برای مخاطبان گسترده‌تری ارائه کند. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، این ویژگی در روزها یا هفته های آینده در دسترس خواهد بود. ویژگی های دیگر، به ویژه برای نوار وظیفه، در دسترس خواهد بود. این آپدیت احتمالا به صورت خودکار توسط ویندوز 11 دانلود و پس از راه اندازی مجدد سیستم عامل شما نصب خواهد شد. بنابراین، استفاده از آن نیاز به تلاش کمی از کاربر دارد. نظر شما در مورد ویجت های تمام صفحه در ویندوز 11 که به زودی معرفی می شوند چیست؟ آیا این ویژگی را مفید و کاربردی می دانید؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا