خودرو

ون اینرودز، محصول متمایز از بهمن موتور – مجله آراد

ون اینرودز
ون اینرودز

در اکثر کشورهای جهان، بارهای با اندازه های مختلف نقش بسیار مهمی در توسعه و رونق کسب و کارهای جدید دارند.

توجه به مواردی از جمله افزایش راندمان حمل و نقل بار و تامین سلامت حمل و نقل بار درون شهری و برون شهری و افزایش بهره وری سوخت باعث شده تا کمبود این محصول بیش از پیش احساس شود. کامیون برای بسیاری از مشاغل استفاده می شود. از جمله توزیع فروش آنلاین، توزیع و توزیع مواد غذایی، خدمات پستی، گل فروشی ها، مشاغل فعال در تعمیر و نگهداری و غیره.

بدیهی است که این نوع کامیون ها نسبت به وانت ها مزایای زیادی دارند، از جمله حفاظت از بار می تواند مهم ترین دلیل انتخاب وانت به جای وانت باشد. به عبارت دیگر، در مواردی که حفاظت از بار برای تجارت مهم است. آنها به ناچار از بیل های بارگیری استفاده می کنند. علاوه بر این، رشد روزافزون فروشگاه‌های آنلاین در نتیجه پیشرفت‌های فناوری و اپیدمی تاج، نیاز به باله‌های بار در شبکه توزیع مویرگی را برای این مشاغل ملموس‌تر کرده است. دلیل دیگر ظاهر زیباتر و حرفه ای تر وانت از وانت است. به همین دلیل است که شرکت ها یا استارت آپ هایی که می خواهند حرفه ای بودن خود را نشان دهند از این ون ها استفاده خواهند کرد. متأسفانه در سال‌های اخیر شرکت‌های خودروسازی داخلی این نیاز را در بازار نادیده گرفته‌اند و همواره بخشی آرام از بازار محسوب می‌شود.

با شناختی که از گروه بهمن داریم، متفاوت بودن در ارائه محصولات مختلف از ویژگی های این شرکت است. در اواسط اواخر دهه 1400، شرکت بهمن موتور از ورود ون بری با نام «اینرودز» بر روی بیلبوردهای شهر خبر داد و سرانجام در اسفندماه این خودرو را معرفی کرد. تنها Inrodes می تواند بخش زیادی از خلاء بازار را پر کند و همچنین رقیب قدرتمندی برای کامیون های سبک خواهد بود. همانطور که گفته شد وانت بار نسبت به کامیون های سبک برتری قابل توجهی دارد و در این بین اینرودها می توانند نقش بسزایی در بهبود سیستم حمل و نقل درون شهری و برون شهری ایران داشته باشند.

اینرودز دارای موتور قدرتمند 1.5 لیتری (DK15-06 NA) با حداکثر قدرت موتور 105 مجله خبری آراداست. و حداکثر گشتاور 140 (نیوتن متر) و گیربکس 5 سرعته دستی. از امکانات رفاهی و ایمنی این خودرو می توان به فرمان برقی، سیستم کنترل فشار باد لاستیک ها (TPMS)، 2 ایربگ، دوربین عقب، سیستم مالتی مدیا 9 اینچی و … اشاره کرد.

با توجه به تجربه تولید خودروهای تجاری در گروه بهمن و همچنین هوشمندی اقتصادی این گروه در شناسایی خلاء بازار، پیش بینی می شود این شرکت بتواند با معرفی اینرودز، سهم بالایی از نیاز جامعه را پوشش دهد. با توجه به روند قیمت گذاری ارزشمند و مناسب محصولات بهمن به نظر می رسد قیمت مناسبی برای این خودرو در نظر گرفته شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا