فیلم و موزیک

ورزش همگانی مختلط در ایران مال با لباس‌های چسبان!! + فیلم کامل

فیلم منتشر شده توسط ورزش های اجتماعی مختلط در ایران مال و هنجارشکنی آقایان لاکچری در این مجموعه بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشت.

ورزش های همگانی مختلط در ایران در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفته و بازتاب گسترده ای داشته است. اخبار را ادامه دهید ایران متعلق به ورزش های مختلط است با مجله خبری آرادهمراه باشید.

ورزش های اجتماعی مختلط در ایران مال

ورزش های ترکیبی ایران مال

ورزش های اجتماعی مختلط در ایران مال
فیلم ورزشی ترکیبی ایران مال, ورزش ترکیبی ایران مال

ورزش های ترکیبی در ایران مال

در این ویدئو که مرز گستاخی در آن جا گذاشته شده است، برخی از آقایان بدون توجه به آداب و قوانین حاکم بر جامعه، حرکات عجیب و غریب و عجیبی را تحت عنوان “ورزش های گروهی” انجام می دهند که شبیه به ورزش است. به اطلاع می رساند این فیلم مربوط به یک ماه پیش است که به دلیل عدم موفقیت پیمانکار خصوصی پروژه نسبت به حساسیت مدیریت فرهنگی مجموعه منجر به قطع همکاری و درگیری با مدیر مربوطه شد.

ورزش های اجتماعی مختلط در ایران مال
ورزش های ترکیبی در ایران مال, ایران مال, ورزش های ترکیبی ایران مال, ورزش های ترکیبی ایران مال

ایران مال که به بازار بزرگ ایران معروف است در غرب تهران قرار دارد. این بازار دارای کلیه امکانات تفریحی، ورزشی و خرید می باشد که از مهمترین آنها می توان به 2 هتل پنج ستاره اشاره کرد. این بازار در اطراف دریاچه چیتگر واقع شده است. می توانید ادامه دهید فیلم ورزشی ترکیبی ایران مال به این نگاه کن

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله ورزش های اجتماعی مختلط در ایران مال ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا