فیلم و موزیک

ورزشگاه شهید کاظمی استقلال ؛ سرخابی‌ها بالاخره صاحب ورزشگاه اختصاصی می‌شوند

ورزشگاه شهید کاظمی استقلال . جزئیات واگذاری 2 ورزشگاه به تیم های استقلال و پرسپولیس. ادامه مطلب ورزشگاه شهید کاظمی استقلال با مجله خبری آرادهمراه باشید.

معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از اختصاص دائمی ورزشگاه های شهید کاظمی و امام رضا (ع) به تیم های پرسپولیس و استقلال تهران خبر داد.

ورزشگاه شهید کاظمی استقلال

سرخپوشان بالاخره ورزشگاه اختصاصی خود را خواهند داشت

استقلال، استادیوم شهید کاظمی، استقلال و انتقال پرسپولیس
استقلال، استادیوم شهید کاظمی، استقلال و انتقال پرسپولیس

احمد علوی درباره علت واگذاری 2 ورزشگاه به تیم های استقلال و پرسپولیس گفت: در جلسه روز گذشته مقرر شد دو ورزشگاه امام رضا (ع) و شهید کاظمی به دو تیم پرطرفدار کشور یعنی استقلال و استقلال واگذار شود. پرسپولیس. وی با بیان اینکه این اقدام به منظور افزایش نشاط اجتماعی صورت گرفت، گفت: در خصوص اینکه این ورزشگاه قبلا واگذار شده است باید بگویم که سند ورزشگاه در دوره های گذشته واگذار نشده است.

بیشتر بخوانید:

ورزشگاه شهید کاظمی استقلال

استقلال، استادیوم شهید کاظمی، استقلال و انتقال پرسپولیس
استقلال، استادیوم شهید کاظمی، استقلال و انتقال پرسپولیس

همچنین شهردار تهران از واگذاری رسمی مالکیت ورزشگاه های کاظمی و امام رضا (ع) تهران به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال خبر داد. ورزشگاه امام رضا در اختیار استقلال و استادیوم شهید کاظمی برای استفاده در اختیار پرسپولیس است، اما به نوعی مستاجر این زمین هایی هستند که مدت هاست تمرین می کنند. حالا خبر از شهرداری تهران می رسد که ورزشگاه های شهید کاظمی و امام رضا تهران به صورت نهایی و رسمی به پرسپولیس و استقلال واگذار می شود.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله ورزشگاه شهید کاظمی استقلال ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا