فیلم و موزیک

وجود عناصر آثار قبلی کوانتیک دریم در بازی Star Wars Eclipse

به گفته کارگردان Quantic Dream، بازی Star Wars Eclipse همچنان طبق اصول این استودیو برای ساخت بازی در حال ساخت است.

در دسامبر گذشته، بازی Star Wars Eclipse توسط استودیو Quantic Dream در مراسم Game Awards 2022 ارائه شد، اما برخلاف انتظار، این بازی به سبک آثار قبلی این استودیو و بازی جدید Star Wars داستان محور نخواهد بود. یک بازی اکشن ماجراجویی خواهد بود و این با تعجب طرفداران روبرو شد.

به تازگی Guillaume de Fondaumiere مدیر اجرایی این استودیو اعلام کرده است که تیم Star Wars Eclipse قطعا عناصر اصلی مرتبط با کار Quantum Dream را حفظ خواهد کرد. وی درباره اینکه منظورش از عناصر اصلی آثار کوانتیک دریم چیست، افزود: داستانی بسیار قوی، شخصیت پردازی قوی، وجود شخصیت های متعدد قابل بازی و البته دادن آزادی به بازیکنان برای تغییر مسیر پیشرفت داستان از طریق اعمال و تصمیمات خود. “

Quantic Dream Studio به خاطر خلق عناوینی که با روایت و شخصیت‌هایشان سعی می‌کنند بازیکنان را در دنیایی کاملاً جدید غوطه‌ور کنند یا با تصمیم‌های احساسی واقعی برای تغییر مسیر داستان، آنها را تحت فشار قرار دهند، شناخته شده است. اگرچه موفقیت این سبک از عملیات هنوز مورد تردید است، اما Detroit: Become Human، بازی قبلی Quantic توانست میلیون ها بازیکن را به خود جذب کند.

اکنون برای دیدن تلاش و استعداد Quantic Dream Studio برای ساخت بازی Star Wars Eclipse جالب به نظر می رسد. چرا که می توانید شاهد برداشت ویژه این استودیو از دنیای جنگ ستارگان باشید و ببینید که نتیجه دور شدن از محدوده امن آثار قبلی آنها چه خواهد بود.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم آراد نیوز و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا